• یکشنبه / ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ / ۰۸:۳۰
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 99031105939
  • خبرنگار : 90111

فلیک: با شایستگی به پیروزی رسیدیم

فلیک: با شایستگی به پیروزی رسیدیم

سرمربی بایرن مونیخ بعد از پیروزی قاطع برابر دوسلدورف به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از از کیکر، بایرن مونیخ یک گام دیگر به کسب عنوان قهرمانی در بوندسلیگا نزدیک تر شد. باوارایای‌ها بعد از سرگیری بوندسلیگا توفانی ظاهر شده‌اند و در چهار دیداری که به میدان رفته‌اند به پیروزی دست پیدا کرده‌اند.

بایرن که چند روز پیش دورتموند را شکست داد این بار در خانه دوسلدورف را با 5 گل در هم کوبید تا اختلاف خود را با بوروسیا دورتموند تیم دوم جدول رده بندی به 10 امتیاز افزایش دهد.

فلیک در نشست خبری بعد از بازی گفت: در بایرن باید بهترین عملکرد را داشته باشید و این هدف بزرگ من است. خوشبختانه تیم در شرایط خوبی به سر می برد و این باعث می شود که من دیگر به ارقام و رکوردها توجه ای نداشته باشم و تنها به موفقیت تیم فکر کنم.

او ادامه داد: هنوز چیزهای زیادی برای انجام دادن داریم. بعد از پیروزی برابر دورتموند باید نشان می دادیم که در وضعیت خوبی قرار گرفته‌ایم. به پیروزی در این دیدار خانگی نیاز داشتیم و با اقتدار و شایستگی سه امتیاز را کسب کردیم. هیچ فرصتی را به حریف ندادیم. امیدوارم که این روند خوب ادامه داشته باشد.

فلیک درباره تعویض لوکاس هرناندز گفت: وضعیت آسیب دیدگی او خطرناک بود و به همین خاطر هم نخواستم که ریسک کنم و او را از بازی تعوض کردم. بعد از این تغییر کیمیش به قلب خط دفاعی رفت و توانست یک بازی بی‌نقص را به نمایش بگذارد.

انتهای پیام