• دوشنبه / ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ / ۰۸:۳۷
  • دسته‌بندی: ایلام
  • کد خبر: 99031206805
  • منبع : نمایندگی ایلام

‌به صورت مجازی؛

ویژه برنامه‌های سالگرد ارتحال حضرت امام‌(ره) ‌در ایلام برگزار می‌شود

ویژه برنامه‌های سالگرد ارتحال حضرت امام‌(ره) ‌در ایلام برگزار می‌شود

ایسنا/ایلام رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام از طراحی ویژه برنامه های سالگرد رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: بیشتر این برنامه ها به صورت مجازی در دسترس عموم قرار می گیرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین «علی چراغی‌پور» در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: امسال سی و یکمین سالگرد امام راحل حضرت امام خمینی (ره) به علت شیوع ویروس کرونا با شرایط خاص و با رعایت پروتکل های بهداشتی برای مردم مومن و انقلابی استان ایلام اجرا می شود.

وی گفت: روز سه‌شنبه ساعت 10 صبح در محل سالن اجتماعات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان از تصویر امام(ره) که توسط یکی از هنرمندان عزیز استان خلق شده رونمایی می شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام با بیان اینکه ، این ایام فرصتی است تا به ابعاد شخصیتی بنیانگذار انقلاب اسلامی توجه ویژه تری شود، تصریح کرد: موضع بنیانگذار جمهوری اسلامی در قبال رژیم صهیونیستی و تعبیر جالب ایشان در خصوص آب ریختن بر سر اسرائیل و گرفتار سیل شدن آن توسط امت اسلامی مبحثی است که هنوز سردمداران رژیم اشغالگر قدس از آن واهمه دارند و می کوشند تا دنیا را بر علیه آن تهییج کنند و باید جوانان از عمق استراتژیک سخنان و مواضع رهبر کبیر انقلاب اسلامی، آگاهی یابند.

چراغی‌پور تصریح کرد: این وظیفه بر عهده دستگاه‌های اجرایی است تا با شناخت از سطح و کیفیت خواسته های جوانان و نوجوانان شیوه های مناسب ارتباط نسل حاضر با مسیر الهی حضرت امام(ره) را فراهم کنند.

انتهای پیام