• سه‌شنبه / ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۲
  • دسته‌بندی: خراسان رضوی
  • کد خبر: 99031308141
  • خبرنگار : 50096

معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی اعلام کرد؛

برنامه‌های استودیویی بزرگداشت ۱۴ و ۱۵ خرداد در حرم رضوی

برنامه‌های استودیویی بزرگداشت ۱۴ و ۱۵ خرداد در حرم رضوی

ایسنا/خراسان رضوی معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی از برگزاری ویژه برنامه‌های سالروز رحلت امام خمینی(ره) و مراسم بزرگداشت قیام پانزده خرداد سال ۱۳۴۲ به صورت استودیویی در حرم مطهر رضوی خبر داد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حجت گنابادی‌نژادی با اشاره به این که ویژه‌برنامه‎های سالروز رحلت امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد در حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار می‌شود، عنوان کرد: برنامه‌های این ایام به صورت استودیویی بوده و صوت و تصویر آن از سایت tv.razavi.ir و صحن‌ها پخش می‌شود.

معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی ادامه داد: در راستای تبیین اندیشه‌های سیاسی و اخلاقی معمار کبیر انقلاب اسلامی در جامعه، ویژه‌برنامه‎های سخنرانی با حضور حجج‌الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی و علیرضا پناهیان امشب قبل و بعد از نماز مغرب و عشاء در حرم مطهر برپا خواهد شد و در این مراسم حاج صادق آهنگران به مدیحه‌سرایی و قرائت زیارت امین‌الله خواهد پرداخت.

وی ضمن تأکید بر این که همه برنامه‌ها به صورت استودیویی است، اظهار کرد: ویژه‌برنامه سالروز رحلت امام خمینی(ره) نیز چهارشنبه از ساعت ۱۸:۳۰ برگزار خواهد شد. در این مراسم حجت‌الاسلام‌والمسلمین ناصر رفیعی به ایراد سخنرانی و حاج صادق آهنگران به مرثیه‌سرایی خواهد پرداخت.

بر اساس اعلام آستان‌نیوز، گنابادی‌نژادی عنوان کرد: مراسم بزرگداشت قیام پانزده خرداد سال ۱۳۴۲ نیز پنجشنبه با سخنرانی آیت‌الله محمدهادی عبدخدایی و مرثیه‌سرایی امیر عارف راس ساعت ۱۸:۳۰ برگزار می‎شود.

انتهای پیام