• پنجشنبه / ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۲
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 99031509006
  • خبرنگار : 50311

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان خبر داد

آخرین وضعیت کلاس ها و امتحانات دانشجویان دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد

آخرین وضعیت کلاس ها و امتحانات دانشجویان دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دانشگاه فرهنگیان جهت برگزاری کلاس های رفع اشکال آمادگی لازم را دارد، الزامی برای شرکت دانشجویان در کلاس ها نیست و امتحانات را نیز به صورت غیرحضوری برگزار خواهیم کرد.

"نوروز هاشمی" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا افزود: طبق نامه ای که وزارت علوم مبنی بر بازگشایی دانشگاه ها ابلاغ کرده است، کلاس ها تنها برای رفع اشکال و دانشجویان تحصیلات تکمیلی باز خواهند شد و در مقطع کارشناسی محدودیت هایی وجود دارد.
وی تصریح کرد: دانشگاه فرهنگیان جهت برگزاری کلاس های رفع اشکال آمادگی لازم را دارد، دروس تئوری نیز به صورت مجازی درحال برگزاری هستند و برای درس های عملی نیز تکالیفی به صورت فیلم و کارهای تحقیقی در نظر گرفته ایم.
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: الزامی برای شرکت دانشجویان در کلاس ها نیست و امتحانات را نیز به صورت غیرحضوری برگزار خواهیم کرد.
هاشمی با بیان اینکه پوشش اینترنت در استان ما ضعیف است، عنوان کرد: با توجه به این مورد، کار آموزش مجازی دچار اختلال می شود و ممکن است عدالت آموزشی برقرار نشود، از مسئولان مربوطه خواهشمندم تا به این مورد رسیدگی کنند.
انتهای پیام