• پنجشنبه / ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ / ۲۲:۳۴
  • دسته‌بندی: سمنان
  • کد خبر: semnan-40548

فرماندار دامغان به ایسنا خبر داد:

مرگ دو نفر از کارگران معدن طزره در دامغان/ وضعیت رو به بهبود سومین مصدوم حادثه معدن دامغان+ اسامی قربانیان حادثه

00

فرماندار دامغان از مرگ دو نفر در حادثه امروز معدنی در طزره دامغان خبر داد و گفت: با تلاش تیم های امدادی مصدومان حادثه به دامغان اعزام شدند.

علی‌اصغر مجد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان اظهار کرد: این حادثه حوالی ظهر امروز در یکی از معادن چهارگانه طزره در شهرستان دامغان به وقوع پیوسته است.

وی  با بیان اینکه فرو غلتیدن یکی از سنگ‌های معدن عامل حادثه بوده افزود: در اثر حادثه سه نفر از کارگران پیمانکار معدن البرز شرقی دچار سانجه و مصدومیت شدید می‌شوند .

فرماندار دامغان از اعزام تیم‌های امدادی و تیم درمانی به این معدن خبر داد و گفت: تیم‌های امدادی مصدومان حادثه را به بهداری اعزام و از آنجا با نظر پزشک به بیمارستان ولایت دامغان اعزام می‌شوند.

مجد اضافه کرد: متاسفانه علی‌رغم تلاش پزشکان و کادر درمانی دو نفر از کارگران مصدوم در بیمارستان جان می‌بازند.

وی از وضعیت رو به بهبود سومین کارگر مصدوم این جحادثه خبر داد و خاطرنشان کرد: در جریان این حادثه آقایان محمد مومن و علی‌اکبر عجم اکرمی از کارگران معدن البرز شرقی جان باخته و حسین لالایی دیگر مصدوم حادثه نیز در بیمارستان ولایت بستری که وضعیت عمومی وی رو به بهبودی است.

فرماندار دامغان به از سرگیری فعالیت این معدن اشاره و تصریح کرد: بعد از حادثه با انتقال مصدومان و عادی‌سازی شرایط در حال حاضر این معدن فعالیت خود را از سر گرفته است.