خبرنگار: 30021

برای دسترسی به اخبار قدیمی‌تر، در منوی مربوطه سال و ماه را محدود کنید.
برای دسترسی به اخبار قدیمی‌تر، در منوی مربوطه سال و ماه را محدود کنید.
 • بی‌مهری به طاق بستان
 • مسجد «شافعی»

  مسجد «شافعی»

  با شیوع ویروس کرونا در اواخر سال ۹۸ در ایران و تعطیلی و بسته شدن اماکن عمومی و همچنین مساجد در سراسر کشور، مسجد شافعی شهر کرمانشاه از همان اوایل شیوع کرونا در ایران همچنان پس از گذشت چهار ماه بصورت کامل تعطیل است. در معماری اسلامی مساجد یکی از مهم‌ترین پروژه‌های معماری به شمار می‌آیند و مسجد جامع شافعی متعلق به مسلمانان اهل تسنن، یکی از زیباترین و باشکوه‌ترین مساجد ایران است که باگذشت زمان تبدیل به شاهکار تاریخی شده است. طبق آخرین اعلام وزارت بهداشت، استان کرمانشاه جزو یکی از ده استان های وضعیت قرمز در کشور است.

 • «مینی ورلد»
 • پایش و غربالگری سلامت عشایر استان همدان

  پایش و غربالگری سلامت عشایر استان همدان

  طرح پایش و غربالگری سلامت عشایر همدان در بخش ارزانفود منطقه ییلاقی تکمه تاشاستان همدان با حضور سازمان بهداشت ، مسئولان امور عشایری و جمعی از پزشکان انجام شد و مسائل بهداشتی و سلامت کرونا جمعیت عشایر استان مورد بررسی قرار گرفت. در طرح غربالگری به صورت سالانه در بین عشایر انجام شده و میزان فشار خون و قند خون افراد مورد بررسی خواهد بود اما در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا، میزان تب و اکسیژن خون عشایر استان نیز حائز اهمیت بوده و به صورت مستمر کنترل می‌شود.

 • ایران زیباست؛ منطقه اورامانات
 • سفر رییس کمیته امداد کشور به همدان

  سفر رییس کمیته امداد کشور به همدان

  مرتضی بختیاری، رییس کمیته امداد امام خمینی(ره)، پنجشنبه ۱ خرداد، در سفر یک روزه خود به همدان، از ۴۰۰ واحد مسکونی مددجویان که در سیل سال گذشته خسارت دیده و بازسازی شده است، بازدید و به بهره‌برداری رساند. .همچنین افتتاح دو مرکز نیکوکاری رسانه و اصناف و سومین مرحله توزیع ۳۰۰۰۰ سبد غذایی از برنامه‌های این سفر یک روزه بود.