• شنبه / ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۸:۱۲
  • دسته‌بندی: دولت
  • کد خبر: 00061215439
  • خبرنگار : 71480

سیمایی: شبکه اطلاع رسانی تکمیل می شود

دبیر هیات دولت گفت: اولین وظیفه ام در دبیری هیات دولت، تکمیل شبکه اطلاع رسانی و اولویت بندی مصوبات دولت است.

به گزارش ایسنا، حسین سیمایی‌صراف  عصر امروز در مراسم معارفه دبیران سابق و جدید هیأت دولت اظهار کرد: دفتر هیأت دولت آخرین مرحله تصمیم سازی است و تنها یک مرحله اداری نیست.  فشرده کارهای کارشناسی در دفتر هیأت دولت تجمیع می‌شود. من نه با اتوبوس آمدم نه با تاکسی لذا همکاران ما در دفتر هیأت دولت با همان قدرت و صلابت ودوستی که با آقای حاجی‌میرزایی داشتند، کار کنند. همه شما در خروجی کار دولت تاثیرگذار هستید.

وی با اشاره به  اهداف خود در دبیری هیات دولت اظهار  تصریح کرد: اولین کارم تکمیل برنامه‌های خوب حاج‌میرزایی مثل شبکه اطلاع‌رسانی است که راه‌اندازی شده و منجر به شفافیت می‌شود. این مایه افتخار است که همه هموطنان ما می‌توانند مصوبات و پیشنهادات را در دولت ببینند. الان مردم و شهروندان می‌توانند بدانند 6 ماه دیگر در حوزه فرهنگ و اقتصاد چه اتفاقی می‌افتد. نکته دیگر که باید انجام شود، اولویت بندی مصوبات است.

وی با تاکید بر ضرورت اعمال نگاه فرابخشی در دفتر هیات دولت گفت:  ظرفیت دیگر دانشگاه‌ها هستند.من در این باره می‌خواهم بگویم انصافا دانشگاهی‌ها متوجه شدند رئیس‌جمهور و معاون اول  به قابلیت آنها توجه می‌کند. دانشگاه برای همه مسایل جواب دارد اما از این ظرفیت غفلت شده است که با نشست‌هایی که آقای جهانگیری با رؤسای دانشگاه‌ها می‌گذارند موجب دلگرمی دانشگاه‌ها شده است.

انتهای پیام