• سه‌شنبه / ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۳:۴۷
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 00061653977
  • خبرنگار : 71552

اعزام ۴ ملی‌پوش تپانچه به قهرمانی اروپا

اعزام ۴ ملی‌پوش تپانچه به قهرمانی اروپا

سرمربی تیم ملی تپانچه گفت: قرار است چهار ملی‌پوش تپانچه به مسابقات قهرمانی اروپا اعزام شوند.

احمد نجفی در گفت و گو با ایسنا در خصوص شرایط آمادگی تیم ملی تپانچه اظهار کرد: وضعیت تیراندازان خوب است و مشکلی وجود ندارد. اردوها مرتب برگزار می‌شود و شرایط تمرین و رکوردهای آنها خوب است.

وی گفت: تیراندازان در حال حاضر آمادگی کافی دارند و اعزام به مسابقات قطعا شرایط آنها را بهتر خواهد کرد. اردوهای تیم ملی هم که به خوبی انجام می شود.

او در خصوص اعزام تیم ملی تپانچه به مسابقات قهرمانی اروپا گفت: قرار است ۴ ملی پوش تپانچه به این مسابقات اعزام شوند. جواد فروغی، هانیه رستمیان، گلنوش سبقت‌اللهی و سجاد پورحسینی نفراتی هستند که قرار است به مسابقات اعزام شوند.

سرمربی تیم ملی تپانچه گفت: اواخر اردیبهشت مسابقات قهرمانی اروپا را خواهیم داشت. فدراسیون در حال انجام کارهای اعزام است. ان شاءالله اگر مشکلی پیش نیاید تیراندازان به این مسابقات اعزام خواهند شد.

احمدی در ادامه در خصوص مسابقات پیش روی دیگر تا قبل المپیک گفت: پیشنهاد چند مسابقه دیگر را دادیم ولی باید ببینیم وضعیت فدراسیون و همچنین شرایط آن کشورها از نظر شیوع کرونا چگونه است تا بتوانیم در مسابقات شرکت کنیم.

سرمربی تیم ملی تپانچه در انتها گفت: مهلت کسب سهمیه المپیک برای ما به پایان رسید و باید با توجه به اردوها و شرایط موجود ببینیم در المپیک چه چیزی برایمان رقم خواهد خورد. امیدوارم بتوانیم بهترین نتیجه را در المپیک کسب کنیم.

انتهای پیام