• دوشنبه / ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۲:۲۷
  • دسته‌بندی: حوادث، انتظامی
  • کد خبر: 00061653991
  • خبرنگار : 71614

۶ کشته در آتش‌سوزی کارگاه مبل‌ سازی

۶ کشته در آتش‌سوزی کارگاه مبل‌ سازی
عکس تزیینی است

رییس مرکز اورژانس تهران از جانباختن شش تن در حادثه آتش‌سوزی یک کارگاه مبل سازی خبر داد.

دکتر پیمان صابریان در گفت و گو با ایسنا در این باره اظهار کرد: ساعت ١١:٠٣ دقیقه وقوع حریق در یک کارگاه مبل سازی به سامانه ١١۵ مرکز اورژانس تهران اطلاع داده شد که بلافاصله پس از آن پنج دستگاه آمبولانس، یک دستگاه موتورلانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک بالگرد هوایی به محل اعزام شدند.

وی گفت: این کارگاه مبل سازی در در روستای کرشت پردیس واقع شده است. 

صابریان با بیان اینکه در این حادثه تا ساعت ١٢:١۵ شش نفر جان خود را از دست داده و یک نفر مصدوم شده است گفت: مصدوم این حادثه به بیمارستان مطهری منتقل شده است.

۶ کشته و ۳ مصدوم

در ساعت ۱۳ سخنگوی اورژانس کشور در گزارش جدیدی از این حادثه گفت: ساعت ١١:٣٠ دقیقه در محدوده پردیس متاسفانه یک کارگاه تولید فوم برای مبل سازی دچار حریق شد. ٩ نفر کارگر در این محل کار می کردند که شش نفر به جهت ترس از حریق به داخل سوله فرار می کنند. متاسفانه راه فرار این افراد بسته می شود و هر شش نفر جان خود را از دست می دهند.

خالدی اظهار کرد: از این شش نفر سه نفر خانم و سه نفر آقا هستند که میانگین حدود ٢٠ سال تا ۴۵ سال را داشتند.

وی افزود: سه نفری که نجات پیدا کردند حال عمومی خوبی دارند، البته دچار جراحت های سطحی شدند و توسط همکاران اورژانس به آنها رسیدگی می شود. اجساد نیز  همچنان در محل و در حال انتقال به پزشکی قانونی هستند.

سخنگوی اورژانس کشور در ادامه اظهار کرد: در این حادثه پنج نفر در خارج از سوله دچار مصدومیت شدند که سه نفر توسط همکاران اورژانس در محل درمان شدند. یک نفر هم به علت شدن جراحات با اورژانس هوایی به تهران اعزام شده است و نفر پنجم با ٢٠ درصد سوختگی توسط آمبولانس زمینی در حال انتقال به بیمارستان های شهر تهران است.

انتهای پیام