• سه‌شنبه / ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۰:۰۴
  • دسته‌بندی: یزد
  • کد خبر: 1400011707633
  • خبرنگار : 50220

سرپرست فرمانداری شهرستان تاکید کرد؛

لزوم ارتقای زیرساخت‌های انتظامی اردکان

لزوم ارتقای زیرساخت‌های انتظامی اردکان

ایسنا/یزد سرپرست فرمانداری اردکان با اشاره به لزوم ارتقای زیرساخت‌های انتظامی شهرستان، تلاش برای دریافت مجوز پاسگاه‌ها و کلانتری‌های جدید را از اولویت‌های اساسی انتظامی در اردکان عنوان کرد و افزود: این موضوعات را در سال جدید و با استفاده از تمام ظرفیت‌ها دنبال خواهیم کرد.

«مصطفی پوردهقان‌ اردکان» در دیدار سرهنگ‌دوم «اکبر شفیعی» فرمانده انتظامی اردکان و جمعی از پرسنل ارشد این فرماندهی با اشاره به لزوم ارتقای زیرساخت‌های انتظامی شهرستان، تلاش برای دریافت مجوز پاسگاه‌ها و کلانتری‌های جدید را از اولویت‌های اساسی انتظامی در اردکان عنوان کرد و افزود: این موضوعات را در سال جدید و با استفاده از تمام ظرفیت‌ها دنبال خواهیم کرد.

وی با اشاره به نقش ناجا در تأمین و حفظ امنیت، گفت: نیروی انتظامی امروز جایگاه و احترام ویژه‌ای در جامعه دارد و سنگربانان امنیت، آرامش و آسایش را به مردم هدیه می‌کنند.

پوردهقان‌اردکان اظهار کرد: نقش‌آفرینی و تلاش نیروهای انتظامی در ایام سال به‌ویژه در مدیریت کرونا، ایام نوروز و پیش از آن قابل قدردانی و ستایش است.

وی مؤلفه‌های گستردگی جغرافیایی شهرستان، رشد چشم‌گیر جمعیت و شاخص‌های صنعتی را از موضوعاتی دانست که اهمیت برقراری امنیت را در شهرستان مضاعف و فشار بر پرسنل ناجا را دوچندان می‌کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فرمانداری اردکان،در این نشست فرمانده انتظامی شهرستان گزارشی از وضعیت اردکان در حوزه‌های مختلف انتظامی ارائه داد.

انتهای پیام