• شنبه / ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۸:۰۹
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 1400012111072
  • منبع : وزارت ورزش و جوانان

احمدی: اقدامات توسعه ای در حوزه ورزش همگانی امری ملی و برگشت ناپذیر است

احمدی: اقدامات توسعه ای در حوزه ورزش همگانی امری ملی و برگشت ناپذیر است

سید عبدالحمید احمدی امروز در بازدید از فدراسیون ورزش های همگانی مسیر طی شده برای ترغیب عموم مردم به ورزش را اقدامی ملی، براساس برنامه و برگشت ناپذیر توصیف کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، عبدالحمید احمدی با حضور در محل فدراسیون ورزش های همگانی از دستاوردهای این فدراسیون در سال ۹۹ و تلاش مجموعه مدیریتی آن تمجید کرد و افزود: خوشبختانه فدراسیون ورزش های همگانی جایگاه واقعی خود را در راهبری ورزش همگانی کشور به عنوان یک فدراسیون راهبردی پیدا کرد و این مسیر به اعتقاد من برگشت ناپذیر است و در آینده نیز تقویت خواهد شد.

وی افزود: در زمینه حمایت بودجه ای از فدراسیون ورزش های همگانی در حال تدوین تفاهم نامه هایی هستیم تا از این پس ابلاغ اعتبارات به ادارات کل ورزش و جوانان استان ها بر اساس تفاهم‌نامه باشد و این موضوع زمینه برای اجرای پروژه های ملی فدراسیون ورزش های همگانی را در سال جاری فراهم خواهد کرد.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در ادامه اظهار داشت: توفیق فدراسیون در خلق یک الگو و ادبیات بومی مبتنی بر بازاریابی اجتماعی است و همین ادبیات است که باعث جلب مشارکت دستگاه ها و نهادهای مرتبط با ورزش همگانی به ویژه شهرداری ها را فراهم نمود.

احمدی در پایان بر ضرورت تداوم تلاش های فدراسیون و هیأت های ورزش همگانی در سال ۱۴۰۰ تأکید کرد و گفت: به آینده ورزش همگانی امیدوارم و نیروهایی در این فدراسیون مشغول به کار هستند که می‌توانند مسیر توسعه ورزش همگانی کشور را در آینده تضمین کنند.

انتهای پیام