• یکشنبه / ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۰:۳۴
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 1400012211419
  • خبرنگار : 71468

راه اندازی هتل کرونایی ها، طرح جدید ژاپنی ها برای المپیک

راه اندازی هتل کرونایی ها، طرح جدید ژاپنی ها برای المپیک

کمیته برگزاری بازی های المپیک برای ورزشکارانی که تست کرونای آنها مثبت خواهد شد، هتلی را در نظر گرفته تا ۱۰ روز قرنطینه شوند.

 به گزارش ایسنا و به نقل از Kyodo news، کمیته برگزاری بازی های المپیک در نظر دارد طرحی را برای ورزشکاران و کارکنان المپیک که تست کرونای آنها مثبت می شود، اجرا کند.
بر این اساس، کمیته برگزاری بازی ها هتلی را در چند کیلومتری دهکده ورزشکاران در نظر می گیرد که این هتل بیش از ۳۰۰ اتاق دارد. ورزشکاران و کارکنان المپیک که تست کرونای آنها مثبت شده و نیاز به بستری شدن در بیمارستان نداشته باشند، در این هتل به مدت ۱۰ روز قرنطینه می شوند و خدمات درمانی دریافت می کنند.

همچنین ۳۰ وسیله نقلیه نیز برای انتقال بیماران به هتل در نظر گرفته خواهد شد.
با توجه به اینکه  در بازی های المپیک از ملیت های مختلف شرکت می کنند، قرار است در این هتل خدمات چند زبانه و غذای حلال ارائه شود.
طبق اعلام قبلی کمیته برگزاری بازی ها، ورزشکاران هر چهار روز باید تست کرونا بدهند و آنها باید فقط در مکان های مجاز  و تعیین شده تردد کنند و همچنین  حق استفاده از وسایل نقلیه عمومی را ندارند.
 دستور العمل های جدیدی که برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در طول برگزاری بازی ها تعیین شده، قرار است در اواخر ماه آوریل اعلام شود.
انتهای پیام