• دوشنبه / ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۷:۵۱
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 1400012312141
  • منبع : کمیته ملی المپیک

تجلیل کمیسیون اخلاق از فعالیت‌های اجتماعی فدراسیون ووشو

تجلیل کمیسیون اخلاق از فعالیت‌های اجتماعی فدراسیون ووشو

کمیسیون اخلاق کمیته ملی المپیک از فعالیت‌های اجتماعی و خدمات انسان‌دوستانه فدراسیون ووشو تجلیل کرد.

به گزارش ایسنا،‌ رئیس، دبیر و جمعی از اعضاء کمیسیون اخلاق کمیته ملی المپیک روز یک‌شنبه ۲۲ فروردین ماه ضمن حضور در محل فدراسیون ووشو و ملاقات با آقای صدیقی رئیس فدراسیون، از خدمات و فعالیت‌های انسان‌دوستانه و کمک‌های مومنانه این فدراسیون در سال گذشته که در قالب مسئولیت اجتماعی فدراسیون انجام شده بود، تقدیر و تشکر کردند.

در این جلسه صدیقی ضمن خیر مقدم به اعضاء کمیسیون اخلاق، گزارشی از فعالیت های خیرخواهانه این فدراسیون در سال گذشته را ارائه کرد.

توزیع ارزاق و کمک به ساکنین مناطق محروم به مبلغ حدود چهارصد میلیون تومان، طرح ایجاد خانه ووشو در منطقه محروم بشاگرد و طرح سفیر سلامت از جمله اقدامات مطرح شده توسط فدراسیون ووشو در سال گذشته بود که روند اجرایی آن توسط رییس فدراسیون برای اعضای کمیسیون اخلاق تشریح شد.  

در این جلسه رئیس کمیسیون اخلاق نیز ضمن قدردانی از اقدامات انسانی صورت گرفته، انجام مسئولیت اجتماعی فدراسیون‌های ورزشی را مصداق رفتار اخلاقی در ورزش عنوان  و بیان داشت که بحمدالله این امور در ورزش کشور نهادینه شده است.

در ادامه جلسه بنابر پیشنهاد مشترک اعضاء  کمیسیون اخلاق و رئیس فدراسیون ووشو، مقرر شد فعالیت های مشترکی توسط کمیسیون اخلاق کمیته ملی المپیک و فدراسیون ووشو در راستای ترویج اخلاق در این رشته بعمل آید.

اختصاص عنوان اخلاق در ورزش در سرفصل های آموزشی فدراسیون، برگزاری نشست مشترک اخلاق در ورزش و تشکیل کمیته اخلاق از جمله توافقات صورت گرفته طرفین در این جلسه بود.

انتهای پیام