• سه‌شنبه / ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۱:۱۴
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: 1400012413328
  • خبرنگار : 50034

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان:

۱۴۰۰ واحد صنعتی در شهرک‌های صنعتی همدان در حال ساخت است

۱۴۰۰ واحد صنعتی در شهرک‌های صنعتی همدان در حال ساخت است

ایسنا/همدان معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان با بیان اینکه حدود ۱۴۰۰ واحد صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در حال ساخت است، گفت: سال گذشته ۴۳۰ فقره قرارداد واگذاری زمین در شهرک‌های صنعتی استان همدان منعقد شده است.

مسعود قربانی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه استان همدان دارای ۳۱ شهرک، ناحیه و منطقه ویژه اقتصادی است، اظهار کرد: در حال حاضر ۲۵ شهرک و ناحیه صنعتی استان همدان قابلیت سرمایه‌گذاری دارد.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان تصریح کرد: سال گذشته ۴۳۰ فقره قرارداد واگذاری زمین در شهرک‌های صنعتی منعقد شده که ۱۷۱۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری به دنبال داشته است.

وی با تأکید بر اینکه شهرک های صنعتی استان همدان از نظر زیرساخت ها مهیای واگذاری به سرمایه‌گذاران است، خاطرنشان کرد: شرکت شهرک های صنعتی هیچ مشکلی از نظر واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران ندارد و زیرساخت های ابتدایی مورد نیاز در شهرک‌ها ایجاد شده است.

قربانی با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود ۱۴۰۰ واحد صنعتی در شهرک های صنعتی استان در حال ساخت و ساز و تخصیص زمین هستند، یادآور شد: ساخت و ساز این واحدها حداکثر تا دو سال آینده باید به اتمام برسد.

انتهای پیام