• پنجشنبه / ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۴:۴۷
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 1400012615142
  • خبرنگار : 71460

انتقاد لوکا تونی از رفتار خودخواهانه رونالدو

انتقاد لوکا تونی از رفتار خودخواهانه رونالدو

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایتالیا به انتقاد از رفتار مغرورانه کریستیانو رونالدو در هفته ای که گذشت پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از گاتزتادلواسپورت، یوونتوس در بازی اخیر خود در سری A توانست جنوا را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد. رونالدو در این دیدار موفق به گلزنی نشد و با وجود پیروزی یوونتوس برابر جنوا خوشحال به نظر نمی‌رسید و پس از سوت پایان بازی پیراهن خود را به زمین انداخت.

لوکا تونی مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایتالیا با انتقاد از این رفتار رونالدو گفت: رونالدو برای یوونتوس بسیار مهم است. او بهترین گلزن تیم محسوب می شود و توانسته است گل های زیادی به ثمر برساند اما برخی از نگرش های او نسبت به تیم را دوست ندارم. 

مهاجم سابق یوونتوس اضافه کرد: من هم در گلزنی بسیار خودخواه بودم و اگر در یک دیدار گل نمی زدم، همچنان در زمین باقی می ماندم تا به هر حال جشن بگیرم ناامیدی را تحمل می کردم چون تیم برنده شده است و من هم باید خوشحال باشم.

برنده جام جهانی ۲۰۰۶ در طول حضور یک ساله خود در یوونتوس فقط ۱۵ بازی انجام داد و دو گل به ثمر رساند. او در تیم هایی نظیر پالرمو، فیورنتینا، رم و بایرن مونیخ نیز بازی کرده است.

یوونتوس در بازی بعدی خود یکشنبه به مصاف آتالانتا می رود که این دیدار در زمین برگامو انجام می شود و برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بسیار مهم است.

انتهای پیام