• شنبه / ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۹:۴۸
  • دسته‌بندی: کردستان
  • کد خبر: 1400012815817
  • خبرنگار : 50130

نماینده ولی فقیه در استان کردستان:

تبلیغ و ترویج رشادت های ارتش از ضروریات است

تبلیغ و ترویج رشادت های ارتش از ضروریات است

ایسنا/کردستان نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: تبلیغ و ترویج رشادت های ارتش از ضروریات است که باید بیشتر به آن پرداخته شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین پور ذهبی امروز شنبه (۲۸فروردین) در جمع فرماندهان ارتش در کردستان با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و روز ارتش اظهار کرد: امید است همه جامعه همچنان از خدمات ارتش بهره مند شوند.

وی یکی از افتخارات خود را مبلغ بودن ارتش در زمان جنگ در منطقه خرمشهر ذکر کرد و افزود: آنچه که از منش نیروهای ارتش دریافت می شود، نجابت و رشادت  است که از معروفترین جلوه آن شهید صیاد شیرازی است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان عنوان کرد: شهید قرنی نیز از شهدای برجسته ارتش است که باید بیشتر به معرفی روحیه مبارزه طلبی و انقلابی وی پرداخته شود تا ذات و محجوبیت این شهدای گرانقدر بیشتر شناسانده شود.

به گفته وی مبلغان ارتش در تربیت اخلاقی سربازها تاثیر بسزایی دارند و مومنان متدین و انقلابی و متعهد در ارتش حصور داشته اند که باید خدمات و زحمات آن ها بازگو شود.

حجت‌الاسلام پورذهبی شجاعت را از صفات بارز و شایسته ارتش ذکر کرد و ادامه داد: تعهد انقلابی در نیروهای ارتشی قابل لمس بوده و همراهی ارتش با اهداف انقلاب و پیروزی ها مثال زدنی است.

وی تاکید کرد: تبیلغ و ترویج رشادت های ارتش از ضروریات است که باید بیشتر به آن پرداخته شود.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ پیاده کردستان هم در این دیدار گفت: رهبری در مورد ارتش می‌فرماید که نیروی زمینی قهرمان در تمام حوادث نوک پیکان حملات ناجوانمردانه دشمن بوده است.

امیر حمیدرضا رحمت‌پور اضافه کرد: کسانی در اوایل انقلاب می‌خواستند، کشور را از داشتن نیروی توانمند ارتش و انقلابی محروم کنند اما با تدبیر امام(ره) و نامگذاری ۲۹ فروردین به روز ارتش، توطئه دشمن خنثی شد.

انتهای پیام