• یکشنبه / ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۳:۱۱
  • دسته‌بندی: مجلس
  • کد خبر: 1400012917045
  • خبرنگار : 71234

اسماعیلی: ما شرمنده ملت ایران هستیم

اسماعیلی: ما شرمنده ملت ایران هستیم

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: ما شرمنده ملت ایران هستیم، این شأن مردم نیست که کمبود نباشد اما مردم در توزیع چرخه معیوب گرفتار شوند.

به گزارش ایسنا، ولی اسماعیلی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی اظهار کرد: خط فکر خطرناکی با استفاده از فضای مجازی به وجود آمده که علیرغم تاکیدات رهبری به دنبال تضعیف مجلس انقلابی بوده تا توان پارلمان را کم کنند حال اینکه مجلس در راستای حفظ عزت مردم، قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها را تصویب کرد تا عزت پایمال شده ایرانی را بازگرداند. اکنون نیز با همین استراتژی مجلس انقلابی، دشمنان به دنبال راه‌حلی برای مذاکره با ایران هستند، این یعنی مقاومت مردم و ریل‌گذاری مجلس جواب مثبت داد.

وی همچنین اظهار کرد: باید حفره‌های امنیتی و منافذ نفوذ افراد ضد انقلاب در مراکز حساس  برای همیشه بسته شود و مسوولان ذی ربط و وزیر اطلاعات در این خصوص پاسخگو باشند.

اسماعیلی با اشاره به اصل ۷۷ قانون اساسی گفت: طبق این اصل باید مذاکرات وین به استحضار مجلس برسد. ما بر اساس تدبیر رهبری از حذف کلیه تحریم‌ها و راستی آزمایی کوتاه نیامده و تحریم بد و خوب را قبول نداریم. به دولت اجازه نمی‌دهیم با مذاکرات فرسایشی و گام به گام مجدد در تله آمریکا و رژیم صهیونیستی گرفتار شود که آزموده را آزمودن خطاست.

نماینده گرمی در تذکر دیگری با اشاره به مشکلات معیشتی مردم افزود: علیرغم گام‌های اساسی مجلس، همچنان مردم در مضیقه هستند. دوستان اگر عرضه مدیریت بازار مرغ و تخم مرغ ندارد، اجازه دهند مردم هسته توزیع را به عهده گیرند. ما شرمنده ملت ایران هستیم، این شأن مردم نیست که کمبود نباشد اما در توزیع چرخه معیوب گرفتار شوند. دریغ از مرد میدان بودن حتی یک نفر در دولت.

انتهای پیام