• یکشنبه / ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۳:۳۷
  • دسته‌بندی: آذربایجان غربی
  • کد خبر: 1400012917093
  • منبع : نمایندگی آذربایجان غربی

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اعلام کرد

جلوگیری از فعالیت ۲۹ تور غیرمجاز گردشگری در آذربایجان غربی

جلوگیری از فعالیت ۲۹ تور غیرمجاز گردشگری در آذربایجان غربی

ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی گفت: در سال گذشته از فعالیت ۲۹ گردشگری غیرمجاز در سطح استان ممانعت به عمل آمد.

به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی، جلیل جباری با اعلام این مطلب اظهار کرد: همچنین در سال گذشته ۱۱ مورد شکایت واصله از سامانه خدمات سفر و ۲۲ شکایت دریافتی از دفاتر خدمات مسافرتی مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در سال گذشته ۳۶ مورد تذکر کتبی و ۴۲ مورد اخطار کتبی به دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان داده شد تا هر چه سریع‌تر نسبت به رفع نواقصات موجود اقدام کنند و در کنار آنها دو دفتر خدمات مسافرتی نیز مورد تشویق قرار گرفتند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی ادامه داد: همچنین مجوز فعالیت دفتر خدمات مسافرتی نیز در سال گذشته به دلیل انجام برخی تخلفات تعلیق و مجوز فعالیت یک دفتر دیگر نیز لغو شد.

وی با اشاره به تشدید نظارت‌ها از واحدهای اقامتی استان در سال ۹۹ تصریح کرد: در نتیجه این نظارت‌ها و بازدیدهای انجام شده از واحدهای اقامتی استان ۲۹ مورد تذکر و چهار مورد اخطار کتبی به این واحدها برای رفع نواقص موجود و اصلاح آنها داده شد.

انتهای پیام