• یکشنبه / ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۴:۴۳
  • دسته‌بندی: مجلس
  • کد خبر: 1400012917180
  • خبرنگار : 71620

فرشادان: افراد مسئول نظارت خود را بر فضای مجازی بیشتر کنند

فرشادان: افراد مسئول نظارت خود را بر فضای مجازی بیشتر کنند

نماینده مردم سنندج در مجلس با اشاره به «ضرورت مدیریت فضای مجازی» از بعضی فعالیت‌های سیاسی - رسانه‌ای انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، سید مهدی فرشادان، در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: از فضای مجازی برای امیدآفرینی، توصیه به صبر و حق استفاده کنید. متأسفانه فضای مجازی کشور از یک جهاتی واقعا ول است. باید افراد مسئول نظارت خود را در این مورد بیشتر کنند.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری درباره مدیریت و نظارت بر فضای مجازی، خطاب به رئیس جمهور گفت: روی سخن من با مدیران فضای مجازی کشور است، چه نهادی مسئول جلوگیری از تهمت‌ها و هجمه‌های افراد معلوم الحال به شخصیت‌ها، افراد، چهره‌ها و اعضای هیات نظارت بر انتخابات است؟

فرشادان با بیان اینکه هنوز ۲ ماه به انتخابات باقی مانده است، مدعی شد: افرادی خود را در پشت تعداد اندک شمار تریبون‌های باجگیر در فضای مجازی و افراد فرصت طلب پنهان کرده‌اند و می‌خواهند انتخابات شوراهای شهر و روستا را مهندسی کرده تا افراد پاکدست، متخصص و متعهد از گردونه رقابت خارج شده و برخی از داوطلبان و اعضای شورای فعلی که دارای کارنامه ضعیف هستند بر مسند باقی بمانند.

نماینده سنندج گفت: دستگاه های نظارتی نباید از باج گیران سیاسی حمایت کنند. گردن همه ما در مقابل قانون باید از مو نازک تر باشد. پرونده سیاسی و اقتصادی افراد را به مراجع قانونی تحویل دهید نه باج گیران.

انتهای پیام