• یکشنبه / ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۸:۳۹
  • دسته‌بندی: دفاعی - امنيتی
  • کد خبر: 1400012917338
  • منبع : ارتش جمهوری اسلامی ایران

دیدار نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش

دیدار نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش

 همزمان با 29 فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و گرامیداشت حماسه آفرینی های نیروی زمینی، حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با حجت الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی، نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، حجت الاسلام  محمد حسنی در این دیدار  با تشکر از حضور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران به جهت حضور در سازمان عقیدتی سیاسی ارتش؛ هم افزایی بین نیروهای مسلح را بسیار بابرکت و از مطالبات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی دانست و گفت: صمیمیت بین ارتش و سپاه از مصادیق بارز همین هم افزایی هاست که موجب تقویت توان نیروهای مسلح می شود.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران نیز در این دیدار ضمن تبریک 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، هم افزایی بین ارتش و سپاه را خار چشم دشمنان و باعث قوت قلب دوستان و ملت ایران دانست و بر تقویت این هم افزایی ها تآکید کرد.
گفتنی است، در این دیدار مسئولان نمایندگی ولی فقیه در نیروهای مختلف سپاه پاسداران؛ حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه را همراهی کردند.

انتهای پیام