• دوشنبه / ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۲:۰۷
  • دسته‌بندی: مازندران
  • کد خبر: 1400013017832
  • منبع : نمایندگی مازندران

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران مطرح کرد

ضرورت برخورد قاطع با جرائم مشهود در ماه مبارک رمضان

ضرورت برخورد قاطع با جرائم مشهود در ماه مبارک رمضان

ایسنا/مازندران مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران بر ضرورت برخورد قاطع با جرائم مشهود در ماه مبارک رمضان تاکید کرد.

ناصرشکریان امیری در این زمینه اظهار کرد: روزه خواری و بدحجابی از مصادیق جرائم مشهود است و باید دستگاه قضا و نیروهای انتظامی نسبت به این جرائم مشهود برخورد قاطع داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت آثار فردی و اجتماعی در دین مبین اسلام و اهمیت حفظ حرمت ماه مبارک رمضان و روزه داران، افزود: یکی از مهم ترین برکات ماه مبارک رمضان کاهش چشمگیر جرائم و آسیب های اجتماعی است و آحاد ملت بزرگ و مسلمان ایران همواره در این ماه عزیز خود را موظف به رعایت ارزش ها و اصول اسلامی می دانند اما برخی به دنبال حرمت شکنی در این ماه عزیز هستند که برخورد با این هنجار شکنان ضروری است.

عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران، در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کاهش چشمگیر جرائم و آسیب های اجتماعی در ماه مبارک رمضان، تصریح کرد: ماه مبارک رمضان یکی از ظرفیت های عظیم دینی و معنوی مسلمانان در جوامع اسلامی است و این آمار چشمگیر کاهش جرائم و آسیب ها باید برای متولیان حوزه فرهنگ الگو قرار گیرد و از این ظرفیت عظیم دینی و معنوی بیشترین بهره را ببرند.

شکریان در ادامه سخنان خود با اشاره به برخی ناهنجاری ها مانند بدحجابی و روزه خواری در ملاءعام و در ماه مبارک رمضان، تاکید کرد: حفظ شان و حرمت این ماه بر تمامی اقشار جامعه ضروری است و بدحجابی و روزه خواری در ملاءعام برابر قانون جرم است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به اهمیت فرهنگ سازی، ترویج سبک زندگی اسلامی و امربه معروف و نهی از منکر، خاطرنشان کرد: سلامت جسم و روح یکی از مهم‌ترین برکات این ماه است و عبودیت و معنویت مهم ترین ابزار برای رسیدن به این سلامت جسم و روح در ماه مبارک رمضان محسوب می‌شود.

انتهای پیام