• چهارشنبه / ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۳:۳۱
  • دسته‌بندی: خراسان شمالی
  • کد خبر: 1400020100499
  • خبرنگار : 50046

یک مسئول

جریمه بیش از ۶۰۰۰ راننده به علت عدم توجه به محدودیت های کرونایی در خراسان شمالی

جریمه بیش از ۶۰۰۰ راننده به علت عدم توجه به محدودیت های کرونایی در خراسان شمالی

ایسنا/خراسان شمالی معاون اجتماعی فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی گفت: شش هزار و ۶۳۳ نفر راننده متخلف و بی‌توجه به محدودیت‌های کرونایی فروردین ماه امسال در محورهای برون و درون شهری استان جریمه شدند.

سرهنگ سجاد نامور اظهارکرد: در این مدت شش هزار و ۳۹۵ راننده متخلف به علت بی توجهی به محدودیت های تردد شبانه در شهرهای استان مشمول جریمه دو میلیون ریالی شده اند.

وی افزود: همچنین در این بازه زمانی پلیس راهور استان به ۱۳ هزار و ۶۸۰ نفر از راننده بی توجه به کرونا تذکر لسانی داده و دو هزار و ۶۷۴ نفر راننده هم عودت داده شده اند.

معاون اجتماعی فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی با اشاره به محدودیت تردد جاده ای در استان از ۱۹ فروردین ماه تصریح کرد: این محدودیت اکنون هم تداوم دارد و در بازه زمانی نوزدهم تا سی ام ماه جاری ۱۸۰ هزار و ۸۷۸ دستگاه خودرو وارد استان شده است که این رقم در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۴۳ درصد افزایش دارد.

سرهنگ نامور خاطرنشان کرد: در این مدت ۱۸۳ هزار و ۲۳۵ دستگاه خودرو از استان خارج شده است که این رقم هم نسبت به مدت مشابه پارسال ۳۱ درصد رشد دارد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی خراسان شمالی، این مقام انتظامی بیان کرد: در این مدت ۸۵ نفر از رانندگان متخلف مشمول جریمه پنج میلیون ریالی و ۱۵۳ راننده هم مشمول جریمه ۱۰ میلیون ریالی شده اند.

انتهای پیام