• دوشنبه / ۱ آذر ۱۳۹۵ / ۰۸:۵۷
  • دسته‌بندی: ایلام
  • کد خبر: 95090100037
  • منبع : نمایندگی ایلام

اقدامات عمرانی انجام شده در مرز مهران از زبان معاون استاندار

اقدامات عمرانی انجام شده در مرز مهران از زبان معاون استاندار

ایسنا/ایلام معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام اقدامات انجام شده در راستای تامین زیرساخت‌های اربعین در مهران را تشریح کرد.

شاپور پولادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: از جمله اقدامات انجام شده توسط معاونت عمرانی می‌توان به احداث ترمینال برکت به مساحت ۲۵ هکتار شامل اجرای کامل عملیات خاکی و شنریزی و روشنایی کامل محوطه و تامین آب شرب با اعتبار ۲۲۰۰۰میلیون ریال و احداث سالن استراحت زائرین به مساحت ۱۷۰۰ متر مربع همراه با موکت کف با اعتبار ۱۱۵۰۰ میلیون ریال اشاره کرد.

وی با بیان اینکه احداث ۶۰ چشمه سرویس بهداشتی و ۴۰ دوش حمام در ترمینال برکت با اعتبار ۶۰۰۰ میلیون ریال از دیگر اقدامات انجام شده است، اضافه کرد: احداث راه دسترسی به ترمینال برکت همراه آسفالت به طول ۱۸۰۰ متر همراه پارک سوار به مساحت ۱۲۰۰۰ متر مربع و آسفالت با اعتبار ۱۳۵۰۰ میلیون ریال از جمله اقداماتی است که در راستای تامین زیرساخت‌های زائران اربعین انجام شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام گفت: اجرای نیوجرسی به طول ۱۴۰۰ متر همراه ۴۰۰۰ عدد نیوجرسی جهت تفکیک ترافیک اتوبوس‌های برون و درون شهری در ترمینال برکت با اعتبار ۵۲۰۰ میلیون ریال و توسعه پارکینگ اربعین از ۴۰ هکتار به ۸۰ هکتار شامل تسطیح و شنریزی محوطه تامین روشنایی محوطه با اعتبار ۹۵۰۰ میلیون ریال از دیگر برنامه‌های انجام شده است.

انتهای پیام