• سه‌شنبه / ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ / ۱۷:۳۰
  • دسته‌بندی: سینما و تئاتر
  • کد خبر: 97062010442
  • منبع : روابط عمومی برنامه

با حضور لوریس چکناواریان

آخرین اکران گروهی فیلم «۱۳ اکتبر ۱۹۳۷»

آخرین اکران گروهی فیلم «۱۳  اکتبر ۱۹۳۷»

دومین اکران گروهی مستند سینمایی «۱۳ اکتبر ۱۹۳۷» به کارگردانی بکتاش آبتین، روز چهارشنبه ۲۱ شهریور با حضور کارگردان و لوریس چکناواریان برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی هاشور ،اکران اینترنتی فیلم مستند سینمایی «۱۳  اکتبر ۱۹۳۷» به کارگردانی بکتاش آبتین از شنبه ۱۰ شهریور آغاز شده است.

سازندگان این فیلم و سامانه هاشور به عنوان پخش کننده فیلم شرایطی را فراهم آورده‌اند تا علاقمندان به تماشای این فیلم بصورت گروهی و بر روی پرده سینما بتواند با خرید بلیت اینترنتی به تماشای این فیلم بنشینند.

دومین  اکران مردمی  و گروهی  مستند سینمایی «۱۳  اکتبر ۱۹۳۷» به کارگردانی بکتاش آبتین روز چهارشنبه ۲۱ شهریور ساعت ۲۰ در کافه رزوود برگزار می‌شود. 

در این اکران بکتاش آبتین کارگردان، لوریس چکناواریان و مازیار فکری ارشاد منتقد سینما حضور دارد. علاقمندان برای تهیه بلیت می‌توانند  به سایت هاشور مراجعه کنند.

فیلم سینمایی «۱۳ اکتبر ۱۹۳۷» به کارگردانی بکتاش آبتین و تهیه‌کنندگی موزه موسیقی ایران ساخته شده و درباره لوریس چکناواریان  آهنگساز و موزیسین شناخته‌ شده ایرانی است. دراین فیلم لایه‌هایی از ویژگی‌های لوریس چکناواریان که تاکنون دیده نشده به نمایش در می‌آید.

انتهای پیام