• سه‌شنبه / ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ / ۰۱:۱۵
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 97112211511
  • خبرنگار : 71460

پاری سن ژرمن با دستان بسته برابر رویایی‌ترین یونایتد ممکن

پاری سن ژرمن با دستان بسته برابر رویایی‌ترین یونایتد ممکن

دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با برگزاری دو دیدار سه شنبه شب آغاز می شود.

به گزارش ایسنا، دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با برگزاری دو مسابقه در منچستر و رم آغاز می‌شود تا هیجان بار دیگر به فوتبال اروپا بازگردد.

* منچستریونایتد - پاری سن ژرمن

یونایتد در شرایط بسیار خوبی به استقبال این دیدار می‌آید. شاگردان اوله گنار سولسشایر که روند رو به رشد خوبی داشتند، بعد از برتری برابر فولام به رده چهارم جدول رسیدند تا شانس بالایی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان داشته باشند. در این مسابقه راشفورد در ترکیب ابتدایی یونایتد نبود تا برای دیدار با پاری سن ژرمن استراحت کرده باشد.

مروان فلاینی از یونایتد به لیگ چین رفته است و دیگر در ترکیب یونایتد نیست. در سوی مقابل، پاریس در شرایط آشفته‌ای قرار دارد. شاگردان توخل به تازگی اولین شکست فصل خودشان را در لیگ فرانسه متحمل شدند و برابر لیون شکست خوردند. از طرفی بحران مصدومیت در این تیم باعث شده است که پاری سن ژرمن کار دشواری در این دیدار داشته باشد.

نیمار، ادینسون کاوانی، توماس میونیر و لاسانا دیارا قطعاً به این دیدار نخواهند رسید و مارکو وراتی نیز به احتمال زیاد غایب بزرگ دیگری برای تیم پاریسی خواهد بود.

این اولین تجربه اروپایی اوله گنار سولسشایر در یونایتد است که روی نیمکت این تیم در لیگ قهرمانان می‌نشیند.

* رم - پورتو

رم که در رده ششم جدول رده بندی لیگ ایتالیا قرار دارد، بعد از صعود از گروه خود به عنوان تیم دوم بعد از رئال مادرید، پورتو را در پیش دارد. شاگردان دی فرانچسکو اگر قصد صعود به مرحله بعد را دارند، باید دست پر زمین بازی را ترک کنند چون دیدار دشواری در زمین پورتو انتظار این تیم را خواهد کشید.

دو دیدار دیگر در این مرحله چهارشنبه شب برگزار خواهد شد و هفته آینده نیز با برگزاری ۴ دیدار دیگر، پرونده دور رفت این رقابت‌ها بسته می‌شود.

انتهای پیام