• سه‌شنبه / ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ / ۰۵:۱۰
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 97112211571
  • خبرنگار : 71617

هفته بیست و سوم لیگ دسته یک فوتبال

داربی شیرازی‌ها در حافظیه

داربی شیرازی‌ها در حافظیه

هفته بیست و سوم لیگ دسته یک فوتبال امروز (سه‌شنبه) و فردا پیگری می‌شود و در مهم‌ترین بازی قشقایی شیراز و فجر سپاسی به مصاف یکدیگر می‌روند.

به گزارش ایسنا، هفته بیست و سوم لیگ دسته یک فوتبال با برگزاری سه بازی آغاز خواهد شد که در مهم‌ترین بازی، قشقایی شیراز با فجر سپاسی شیراز دیدار خواهد کرد.

این بازی که به نوعی داربی شیراز تلقی می‌شود، از حساسیت بالای برخوردار است. فجر سپاسی با کسب ۲۳ امتیاز تا این‌جای کار، ۵ امتیاز از حریف خود عقب‌تر است و این بازی می‌تواند فرصتی باشد تا شاگردان مهابادی با این پیروزی بتوانند موقتاً یک پله در جدول رقابت‌های لیگ یک صعود کنند. از طرفی دیگر تیم قشقایی شیراز با ۲۸ امتیاز در رده هفتم رقابت‌های لیگ یک جای دارند و کسب سه امتیاز این مسابقه می‌تواند قشقایی شیراز را به کورس نیمه بالای جدول نزدیک کند. بازی قبلی این دو تیم در نیم فصل اول این رقابت‌ها با برتری یک بر صفر قشقایی شیراز به پایان رسیده و باید دید شاگردان فروردین این بار در خانه خود می‌توانند پیروزی خود را تکرار کنند یا خیر.

در بازی مهم دیگر امروز ملوان بندر انزلی به مصاف پرسپولیس پاکدشت می‌رود. ملوان و شاگردان محمد احمدزاده که با ۱۸ امتیاز سیزدهم جای دارد، در این بازی خانگی امیدوار است تا با کسب امتیاز، شرایط خود را در جدول بهبود ببخشد. در مقابل پرسپولیس پاکدشت و شاگردان محمود فکری، بعد از چند هفته توقف بالاخره در هفته گذشته مقابل خونه به خونه بابل به پیروزی رسید و جایگاه خود را با ۳۶ امتیاز در رتبه دوم مستحکم کرد. تقابل قبلی این دو تیم در نیم فصل اول با تساوی یک بر یک به پایان رسیده و باید دید در ورزشگاه تختی انزلی چه پیش خواهد آمد.

برنامه هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ یک به شرح زیر است:

ملوان - سرخپوشان پاکدشت ساعت ۱۴:۰۰

قشقایی شیراز - فجر سپاسی ساعت ۱۴:۰۰

خونه به خونه - شهرداری تبریز ساعت ۱۴:۰۰

چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷

آلومینیوم اراک - گل ریحان البرز ساعت ۱۴:۰۰

نود ارومیه - مس کرمان ساعت ۱۴:۰۰

کارون اروند خرمشهر- بادران تهران ساعت ۱۴:۰۰

شاهین شهرداری بوشهر- شهرداری ماهشهر ساعت ۱۴:۰۰

انتهای پیام