• سه‌شنبه / ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ / ۱۵:۵۳
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 97112312044
  • خبرنگار : 71468

آغاز رسمی کمیسیون صلح و ورزش با حضور اهالی ورزش

آغاز رسمی کمیسیون صلح و ورزش با حضور اهالی ورزش

اولین جلسه کمیسیون صلح و ورزش با حضور اهالی ورزش برگزار شد.

به گزارش ایسنا، اولین جلسه کمیسیون صلح و ورزش با حضور صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، هیأت اجرایی، جمعی از رؤسای فدراسیون‌ها در محل کمیته ملی المپیک و حمیدرضا عارف رئیس کمیسیون برگزار شد.
رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال، محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا، فضل الله باقرزاده، مجید شایسته رئیس فدراسیون تنیس، اورسجی رئیس فدراسیون کبدی، آشوری سرپرست فدراسیون کاراته، دهخدا رئیس، فدراسیون ورزش دانشگاهی، دادگر رئیس، فدراسیون تیراندازی، غلامرضا جعفری رئیس، فدراسیون ورزش روستایی، قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک المپیک، کیکاوس سعیدی خزانه دار کمیته ملی المپیک، طاهره طاهریان نایب رئیس کمیته ملی المپیک، مهین فرهادی زاد رئیس کمیسیون زنان، مهرافزاد منوچهری رئیس کمیسیون محیط زیست، حجت الاسلام نبویان رئیس کمیسیون فرهنگی از نفراتی بودند که در این جلسه حضور داشتند.

صالحی امیری: در ورزش همه همدل هستند و خبری از رقابتهای بی ارزش نیست
در ابتدای جلسه صالحی امیری بیان کرد: جمع حاضر نخبگان جامعه ورزش هستند. الان که با شما صحبت می‌کنم حدود ۱۷ کمیسیون در کمیته ملی المپیک فعال هستند و رؤسای آن کمیسیون‌ها اینجا حاضر هستند.
فلسفه برگزاری این نشست آغاز رسمی کمیسیون است و ان شاءالله از این به بعد با نظم کارش را ادامه دهد. ما باور داریم ورزش ایران می‌تواند عامل اصلی توسعه فرهنگی و اجتماعی باشد و نشاط و غرور اجتماعی را تقویت کند. در هر رویدادی که ما نتیجه می‌گیریم جامعه دچار هیجانات می‌شود.

او ادامه داد: برخلاف رقابتهای بی ارزشی که در محیط سیاسی و طمع کاری‌هایی که در محیط اقتصادی است، در ورزش از این مسائل خبری نیست و همه همدل و صمیمی هستند. دلیلش این است ورزش قهرمانی در ایران یک رنگ و یکدل است و همه عضو خانواده بزرگی هستند که برای عزت آن تلاش می‌کنند.

انتهای پیام