• دوشنبه / ۱۲ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۷:۳۶
  • دسته‌بندی: بوشهر
  • کد خبر: 98011203611
  • منبع : بوشهر

بوشهر به عنوان دومین استان گردشگرپذیر کشور معرفی شد

بوشهر به عنوان دومین استان گردشگرپذیر کشور معرفی شد
آرشیو

ایسنا/بوشهر سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: استان بوشهر از لحاظ ورود مسافر و اقامت در کشور رتبه دوم را کسب کرد.

به گزارش ایسنا، ارغوان مهدی زاده با اعلام این خبر گفت: همزمان با فرا رسیدن تعطیلات نوروز با فراهم سازی بسترهای مناسب و رفع نواقصات خدماتی به گردشگران با حضور چشمگیر مهمانان نوروزی از سراسر کشور با اقامت طولانی مدت در شهرستانهای مختلف روبرو بودیم.

وی افزود: با حضور گردشگران و استفاده آن‌ها از ظرفیت‌های گردشگری و جاذبه‌های طبیعی و فرهنگی موفق شدیم از 28 اسفند 97 تا به امروز دومین مقصد گردشگری در ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر باشیم.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر ادامه داد: هر چند امسال با توجه به شرایط آب و هوایی و بارندگی در استان در برخی روزها شاهد کاهش ورودی مسافر بودیم انا با پیش بینی ها نسبت به مهیا نمودن اقامتگاههای مناسب و فضای مطلوب به منظور اسکان مهمانان نوروزی را فراهم و رضایتمندی حداکثری آنان را جلب نمودیم.

مهدی زاده تاکید کرد: امیدواریم که توانسته باشیم آنگونه که باید فرهنگ غنی مهمان نوازی بوشهری را به هموطنان هدیه دهیم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت بالای گردشگری استان بوشهر، بنا داریم با پیش بینی ها و برنامه ریزی های کوتاه مدت و درازمدت توسعه ی این صنعت مهم را در طول سال پیگیری نماییم.

انتهای پیام