• سه‌شنبه / ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۱۷:۱۸
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 98023116832
  • خبرنگار : 30054

ترخیص کالا با پست بین‌المللی پی اس پی (PSP)

ترخیص کالا با پست بین‌المللی پی اس پی (PSP)

شرکت پست بین‌المللی پی اس پی (PSP) با سال‌ها سابقه کار در حوزه پست سریع، حمل‌ونقل بین‌المللی، ترخیص کالا از گمرک، خدمات انبارداری، حواله ارزی، کلیه امور مربوط به صادرات، خرید کالا از سایت‌های آمازون، علی اکسپرس، ebay، علی‌بابا، تائوبائو و... فعالیت می‌کند.

به گزارش ایسنا، کارشناسان پی اس پی (PSP) با ارائه مشاوره رایگان در امور بازرگانی همراه با تسلط کامل بر آخرین قوانین و مقررات حوزه بازرگانی و گمرکی کشور، خدمت‌گذار بازرگانان، تاجران و همکاران محترم می‌باشند.

بنابر اعلام شرکت پست بین‌المللی پی اس پی (PSP)، این شرکت به عنوان یکی از معدود شرکت‌های دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و سازمان هواپیمایی کشوری و با در اختیار داشتن انبار و ریل اختصاصی در گمرک فرودگاه امام خمینی (ره)، می‌تواند کالاها و محموله‌های مشتریان را ظرف یک روز کاری ترخیص کند.

یکی از خدمات شرکت پست سریع بین‌المللی پی اس پی (PSP)، بحث نگهداری و انبارداری کالای مشتریان می‌باشد که برای مدت‌زمان مشخصی تا ترخیص کالا، محموله‌ی مشتریان ذخیره و نگهداری می‌شود. این امر به‌منظور تسهیل در امور مشتریان و تکمیل زنجیره خدمات ارائه‌شده به آن‌ها انجام می‌شود.

قیمت رقابتی و زمان کوتاه ترخیص، از جمله مزایای سرویس پست سریع بین‌المللی پی اس پی (PSP) می‌باشد.

شرکت پست سریع بین‌المللی پی اس پی (PSP) علاوه بر ایران قادر به ترخیص کالاهای مشتریان در کمترین زمان و حداقل هزینه در عمان، دبی، هنگ‌کنگ، چین و قطر می‌باشد. روند کار به این صورت است که شما مشخصات کالای خود را برای کارشناسان شرکت ارسال کرده و ترخیص‌کاران زبده پی اس پی (PSP) در کشور مقصد طی مراحل قانونی، ترخیص کالا از گمرک فرودگاهی را برای شما انجام داده و کالاهای شما از گمرک را ترخیص می‌کنند.

هدف ما این است که با ارائه خدمات تخصصی و آسان‌سازی فرآیند ترخیص کالا، مشکلات گمرکی در بنادر و فرودگاه‌ها را حل کنیم و با راهکارهای بسیار مناسب، ترخیص کالاهایتان را بدون هیچ‌گونه تأخیر انجام دهیم. همچنین امکان واگذاری قبض انبار به‌صورت «پشت‌نویسی قبض انبار» به نام صاحب کالا و یا شخص ثالث برای اقلام حمل شده توسط این شرکت وجود دارد.

خدمات ویژه گمرکی ارائه‌شده توسط شرکت PSP:

– ترخیص کلیه کالاها و محموله‌های صنعتی
– ترخیص به‌صورت عقد قرارداد سالیانه با افراد و سازمان‌ها
– ترخیص موردی برای کالاهای خاص
– ارائه خدمات واردات و صادرات با کارت بازرگانی شرکت پی اس پی
– قبول سفارشات خارجی
– انجام خدمات ترانزیت داخلی و خارجی
– انجام خدمات ورود موقت و خروج موقت کالا
– ارائه خدمات ترخیص کلیه بارهای تجاری و غیرتجاری
– ترخیص کلیه بارهای مجاز خاص که نیاز به مجوزهای اختصاصی برای خروج از گمرک دارند

علاوه بر این تمام کارکنان پست بین‌المللی پی اس پی (PSP) با آگاهی از قوانین گمرکی و ترخیص کالا، کاملاً در تمامی زمینه‌های مربوطه، آگاه و به‌روز می‌باشند.

تجربه گسترده شرکت پست بین‌المللی پی اس پی (PSP) در امور گمرکی، حمل و ترخیص کالا در کنار به‌روزرسانی دانش خود سبب شده تا مشتریان بسیاری، کلیه امور صادرات و واردات خود را به این شرکت سپرده و از خدمات آن بهره ببرند.

در نهایت با خیال آسوده می‌توانید ترخیص کالا خود را از ۰ تا ۱۰۰ با متخصصان شرکت پست بین‌المللی پی اس پی (PSP) انجام دهید.

انتهای رپرتاژ خبری