• دوشنبه / ۲۴ تیر ۱۳۹۸ / ۱۶:۳۷
  • دسته‌بندی: تهران
  • کد خبر: 98042412710
  • منبع : منطقه جنوب شرق تهران

‌قرچک صاحب فرهنگسرا می‌شود

‌قرچک صاحب فرهنگسرا می‌شود

ایسنا/تهران ‌شهردار قرچک گفت: فرهنگسرای بزرگ شهر با زیربنای ۱۵۰۰ مترمربع در دوطبقه و در ورودی شهر قرچک ساخته می‌شود.

‌به گزارش ایسنا، محسن خرمی شریف شهردار قرچک در جلسه علنی شورای اسلامی شهر قرچک که با حضور رئیس و اعضای آن برگزار شد، اظهار کرد: پروژه کمربندی شمالی در یک ماه و نیم آینده شروع به کار خواهد کرد و این موضوع بعد از تعیین تکلیف پیمانکار انجام خواهد شد.

وی افزود: مسیر پروژه کمربندی شمالی دارای مشکلاتی است و عمده مشکلات آن خاکبرداری بود که قبلاً توسط کوره‌های آجرپزی انجام‌شده است.

شهردار قرچک گفت: مساحت و متراژ کمربندی شمالی مشخص‌شده و در آینده نزدیک طی مناقصه پیمانکار مشخص می‌شود.

این مدیر شهری تصریح کرد: از عمده اقدامات دیگر شهرداری ساخت فرهنگسرای بزرگ شهر است که در ورودی شهر ساخته می‌شود، این فرهنگسرا در زمینی به مساحت ۳۵ هزار متر و زیربنای ۱۵۰۰ مترمربع در دوطبقه ساخته خواهد شد.

خرمی شریف تأکید کرد: در حال حاضر خیابان‌های ولی‌آباد و باهنر نیاز به کف‌پوش دارند که این مهم در برنامه‌های شهرداری دیده‌شده است و در ماه‌های آینده شروع به کار خواهد شد.

وی اضافه کرد: باندِ پیاده‌رو و فضای سبز کمربندی جنوبی پروژه‌هایی هستند که از سال ۹۷ باقی‌مانده است که این اقدامات در حال انجام است.

شهردار قرچک تصریح کرد: با توجه به اینکه بنده اعتقاد داشتم باید خدمات در مناطق مختلف شهرستان قرچک به‌طور یکسان باشد، پروژه‌های عمرانی هر منطقه به‌صورت جداگانه انجام می‌شود که عمده‌ترین آن‌ها ساخت بوستان و فضای سبز یک هکتاری در منطقه منبع شور باقرآباد است.

خرمی شریف در خصوص خرید تیم فوتسال بیان کرد: یکی از دغدغه‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر خرید تیم فوتسال برای جوانان این شهرستان است، بررسی‌هایی اولیه در این خصوص صورت گرفته است و شهرداری و شورای شهر هفته بعد تصمیم نهایی در خصوص خرید امتیاز تیم فوتسال دسته یک کشور را نهایی خواهد کرد.

وی گفت: ۴ حلقه چاه قدیمی در سطح شهر قرچک وجود دارد که مدیریت شهری به‌زودی این چهار حلقه چاه را جهت آبیاری فضای سبز به چرخه بازمی‌گردد، این چهار حلقه چاه در حال لایروبی است.

انتهای پیام