• چهارشنبه / ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۷:۳۳
  • دسته‌بندی: ادبیات و کتاب
  • کد خبر: 98062009831
  • خبرنگار : 71573

برگزاری مراسم یادبود علی رؤوف کاتب

برگزاری مراسم یادبود علی رؤوف کاتب

مراسم یادبود علی رؤوف کاتب - مترجم و پژوهشگر و آموزگار- برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، شورای کتاب کودک چند روز پس از درگذشت این مترجم و پژوهشگر در اطلاعیه‌ای خبر  درگذشت او را اطلاع‌رسانی کرد.

علی رؤوف  کاتب متولد یک اردیبهشت ۱۳۱۵ در مشهد بود که روز ۱۳ شهریورماه درگذشت و مراسم تشییع و خاکسپاری علی رؤوف کاتب روز ۱۵ شهریورماه در مشهد برگزار شده است.

 مراسم یادبود او روز جمعه ۲۲ شهریورماه از ساعت ۱۶ در سالن همایس مؤسسه نیکوکاری رعد به نشانی شهرک غرب، فاز ۲، خیابان هرمزان، خیابان پیروزان جنوبی، مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد. برگزار می‌شود.

بنا بر این گزارش، از آثار علی رؤوف کاتب به این کتاب‌ها می‌توان اشاره کرد: «یک میلیون»، «من آبم»، «شیشه عمر»، «پدیده‌های جوی»،  «پیغامی برای خانم معلم»، «از عصر صابون تا عصر دانایی»، «آواز بچه کبوترها»،  «همهمه داستان»، «سفر به قرن بیست و یکم»، «با کفش‌های برفی»، «کتابخانه ما»، «راهنمای نقد کتاب کودک»،  «درکوچه باغ مدیر مدرسه»، «آنچه یاد می‌دهیم آنچه یاد می‌گیرند»،  «پژوهش در کلاس درس و مدرسه»، «افزایش کارایی معلمان»، «یاد دادن برای یاد گرفتن»، «راهنمای موسسه‌های پژوهشی و آموزشی ایران و برخی کشورهای جهان، پژوهشکده‌ی تعلیم و تربیت»، «تدریس خرد: تمرین مهارت‌های تدریس در مقیاس کوچک»، «نگاهی به آموزش و پرورش پیش از دبستان در جهان امروز»، «کارمایه‌ معلمان: در گذر از یاددهی به یادگیری»، «یادگیری گنج درون: نکته‌های برجسته، پژوهشکده‌ی تعلیم و تربیت» و «درسمایه‌ی تکنولوژی آموزشی».

 انتهای پیام