• شنبه / ۶ مهر ۱۳۹۸ / ۱۴:۰۴
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 98070604248
  • خبرنگار : 30054

خلاقیت و نوآوری در خدمت دوست‌داران سینما و تلویزیون

خلاقیت و نوآوری در خدمت دوست‌داران سینما و تلویزیون

این روزها سایت‌های زیادی به مخاطبان خود خدمات تصویری ارائه می‌دهند؛ در برخی از این سایت‌ها می‌توان فیلم‌های سینمایی و سریال‌ها را یافت، در برخی دیگر مستند، فیلم کوتاه و... .

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام سکانس، اگر یک مرجع تخصصی برای تمام محصولات ایرانی وجود داشته باشد، چطور؟ در این صورت در انرژی و زمان خود صرفه‌جویی خواهید کرد و بدون نیاز به جستجو در دنیای پهناور اینترنت، می‌توانید به هر آنچه که می‌خواهید دسترسی داشته باشید.

سایت سکانس این امکان را برای شما هنر دوستان فراهم آورده تا با یک کلیک به فیلم‌های سینمایی، سریال‌ها، فیلم‌های کوتاه، مستندها و انیمیشن‌های ایرانی دسترسی پیدا کنید.

شما می‌توانید در این سایت محصولاتی که در ایران تهیه می‌شوند را به شکل قانونی خریداری کنید، به صورت آنلاین تماشا کنید یا آن‌ها را دانلود نمایید و از طریق هر یک از نرم‌افزارهای پخش ویدئو که مایل هستید، تماشا کنید.

سکانس برای ایرانیان خارج از کشور نیز امکان پرداخت امن را فراهم کرده‌است. این سایت برای ارتقای هنر ایرانی و معرفی به مخاطبین بین‌المللی به زبان انگلیسی نیز موجود است.

تمامی فیلم‌هایی که در سایت قرار دارند با تمامی دستگاه‌های پخش فیلم سازگاری دارند و با عضویت در سکانس و خرید هر یک از این فیلم‌ها قادر خواهید بود آن‌ها را دستگاه‌های مختلف مورد نظر خود مانند گوشی موبایل، لپ‌تاپ، تلویزیون هوشمند و... تماشا کنید.

انتهای رپرتاژ آگهی