• دوشنبه / ۱۵ مهر ۱۳۹۸ / ۰۸:۳۴
  • دسته‌بندی: آذربایجان غربی
  • کد خبر: 98071511050
  • منبع : نمایندگی آذربایجان غربی

فرماندار ماکو خبرداد

کشف ۲۶۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر در ماکو

کشف ۲۶۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر در ماکو

ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار ماکو از کشف حدود ۲۶۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ در شهرستان طی سالجاری خبر داد.

به گزارش ایسنا، حسین عباسی در پنجمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ماکو با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: با تلاش شبانه روزی نیروهای فرماندهی هنگ مرزی ، انتظامی و گمرک بازرگان در ۶ ماهه نخست امسال حدود ۲۶۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ کشف و ضبط شده است‌.

فرماندار ماکو بیان کرد : در راستای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر باید از تمامی ظرفیت‌های اجتماعی بهره برد و تمام دستگاهها باید به تقویت جامعه مدنی در کشور کمک کنند.

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ماکو با تقدیر از زحمات نیروهای عمل کننده گفت: مسئولین در کنار نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی همواره قدردان زحمات و تلاشهای شبانه روزی آن‌ها هستند. 

وی از اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان خواست ، با شناسایی نقاط آلوده و آسیب پذیر و همچنین برگزاری همایش های آگاه سازی و نمایشگاه های آشنایی با آثار سوء مصرف مواد مخدر ، اقشار مختلف جامعه را نسبت به تبعات گرایش به این مواد افیونی بیشتر مطلع کنند.

انتهای پیام