• پنجشنبه / ۲۵ مهر ۱۳۹۸ / ۲۰:۰۲
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 98072519307
  • خبرنگار : 71536

استراماچونی: مهابادی برای ما مشکل ایجاد کرد/ هوپر مد نظر من نبود

استراماچونی: مهابادی برای ما مشکل ایجاد کرد/ هوپر مد نظر من نبود

سرمربی استقلال می‌گوید تیمش با برتری مقابل فجرسپاسی یک قدم رو به جلو برداشته است.

به گزارش ایسنا، آندره‌آ استراماچونی بعد از پیروزی سه بر صفر تیمش مقابل فجرسپاسی گفت: از ابتدا می‌دانستیم که دیدار سختی خواهیم داشت زیرا حریف در شرایط خوبی قرار داشت و باید صادقانه بگویم که مهابادی سرمربی حریف برای ما با پست کریم زاده مشکل ایجاد کرد ولی در نیمه دوم که من جای غلامی و دانشگر را عوض کردم، بازی را در دست گرفتیم. فکر می‌کنم ۱۵-۱۶ موقعیت ایجاد کردیم و ۲-۳ مرتبه توپ را به تیرک زدیم. در نیمه دوم حریف موقعیتی نداشت. ما باید پیشرفت کنیم اما این دیدار یک قدم رو به جلو بود و این برای ما مهم است که تا فینال دو بازی داریم.

وی درباره ترک زمین از سوی خودش در دقیقه ۱۲۰ هم گفت: من فکر می‌کنم سو تفاهم رخ داده است. ما دقیقه ۱۱۲ گل زدیم و فکر کردم بازی تمام شده است. بازی ۳ بر صفر شده بود و نیازی نبود من حضور داشته باشم.

به گزارش ایسنا، سرمربی استقلال در جمع خبرنگاران هم گفت: صادقانه بگویم که مربی فجرسپاسی با آوردن شماره هفت تیمش در کنار دانشگر، برای ما مشکل ایجاد کرد. فکر می‌کنم با تغییرات در نیمه دوم و عوض کردن جای غلامی و دانشگر هیچ موقعیتی به حریف ندادیم.

وی درباره عملکرد داور مسابقه نیز اظهار کرد: متوجه نشدم که چرا داور در صحنه مشکوک به پنالتی از داور چهارم کمک گرفت؟ او می‌توانست از کمک داور کمک بگیرد. اعتراض من به این  بود که وقتی داور خودش به صحنه نزدیک‌تر است چرا با داور چهارم جلسه می‌گذارد؟

استراماچونی در پاسخ به این سوال که تعویض زکی پور در نیمه دوم تاکتیکی این تیم است، خاطرنشان کرد: وقتی جای دانشگر و غلامی عوض شد، نیازمند یک بازیکن با خصوصیت زکی‌پور بودیم. به همین دلیل این جا به جایی انجام شدیم.

سرمربی استقلال در واکنش به اینکه ترجیح می‌دهد با چه قرعه‌ای در مرحله بعد جام حذفی رو به رو شود، گفت: در این مرحله اتفاقات جالبی رخ داد. شهرخودرو و سایپا حذف شدند. وقتی که یک بازی در هر مرحله انجام می‌شود، وضعیت دشوار می‌شود.

او تاکید کرد: سومین پیروزی برایم اهمیت داشت. همچنین برای اولین بار گلی را دریافت نکردیم. در این دیدار موقعیت‌های زیادی داشتیم و توانستیم کنترل توپ و میدان را در اختیار بگیریم.

استراماچونی درباره اینکه تیمش به وضعیت ایده‌آل رسیده است یا نه، گفت: ما برای تبدیل شدن به تیم بهتر، کارهای زیادی داریم ولی یک قدم دیگر رو به جلو برداشتیم. این بازیکنان تاکنون با سه مدافع بازی نکرده بودند. 

او درباره عقد قرارداد گری هوپر با یک تیم نیوزیلندی و در نظر داشتن یک بازیکن دیگربرای تیمش گفت: هوپر مدنظر من نبود.

استراماچونی درباره اینکه چرا با این بازیکن مذاکره شد، تاکید کرد: ممکن است در فوتبال با صد نفر مذاکره شود ولی همه بازیکنان را جذب نمی‌کنند.

انتهای پیام