• چهارشنبه / ۸ آبان ۱۳۹۸ / ۱۰:۱۰
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 98080803740
  • خبرنگار : 50223

کتاب جغرافیای کهگیلویه و بویراحمد پایان آبان امسال تدوین می شود

کتاب جغرافیای کهگیلویه و بویراحمد پایان آبان امسال تدوین می شود

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کتاب جغرافیای استان تا پایان آبان ماه امسال تدوین می شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد "هادی زارع پور" در نشست هماهنگی برای تدوین کتاب جغرافیای استان افزود: این کتاب که در شش فصل تدوین شده که مباحث جغرافیایی، طبیعی و انسانی استان کهگیلویه و بویراحمد را تحلیل و بررسی می کند.

وی اظهارکرد: کتاب جغرافیای استان با توجه به اقلیم هر استان تدوین می شود و سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش که وظیفه تدوین کتب درسی را به عهده دارد، با توجه به کمبود مطالب علمی این کتاب، خواستار تدوین و آسیب شناسی کتاب جغرافیای استان و افزودن مطالب علمی جدید به این کتاب شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید برضرورت اهمیت تدوین و آسیب شناسی کتاب جغرافیای استان و نگارش صحیح این کتاب در موضوع های محلی و منطقه ای، خواستار حمایت مسِئولان مرتبط در این خصوص شد.

زارع پور تصریح کرد: بر اساس ارتباط موضوعی با کتاب جغرافیای استان ۲۱ دستگاه مرتبط با این کتاب شناسایی شده که تا ۲۰ آبان فرصت دارند اطلاعات تکمیلی برای تدوین این کتاب را جمع آوری کرده و دراختیار آموزش و پرورش استان قرار دهند.

وی بیان کرد: مراحل تدوین این کتاب تا پایان آبان ماه به پایان رسیده و کتاب جدید در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

انتهای پیام