• شنبه / ۱۱ آبان ۱۳۹۸ / ۰۲:۱۸
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 98080804191
  • خبرنگار : 90047

با اشاره به تهیه گزارش سازمان بازرسی کل کشور

هاشمی‌طبا: تغییر مدیریت در فدراسیون ژیمناستیک منوط به نظر وزیر است

هاشمی‌طبا: تغییر مدیریت در فدراسیون ژیمناستیک منوط به نظر وزیر است

عضو هیات رییسه فدراسیون ژیمناستیک گفت: در جریان آنچه تخلفات فدراسیون گفته شده نیستم، اما اطلاع دارم که سازمان بازرسی کل کشور در این زمینه گزارشی تهیه کرده است.

مصطفی هاشمی طبا در گفت وگو با ایسنا در واکنش به حرف‌و حدیث‌های اخیر پیرامون مشکلات مالی فدراسیون ژیمناستیک افزود: به عنوان عضو هیات رییسه فدراسیون ژیمناستیک در جریان ریز اتفاقات مالی فدراسیون این فدراسیون نیستم اما تا جایی که اطلاع دارم سازمان بازرسی کل کشور در این خصوص گزارشی تهیه کرده که البته من متن کامل گزارش را ندیده‌ام و به صورت دقیق در جریان جزییات آن نیستم.

وی در پاسخ به این پرسش که نتیجه گزارش تهیه شده توسط سازمان بازرسی کل کشور چقدر می‌تواند به تغییرات مدیریتی در این فدراسیون منجر شود، گفت: این مساله به وزارت ورزش و جوانان ارتباط دارد. به طور یقین وزیر ورزش و جوانان در جریان گزارش سازمان بازرسی کل کشور است و در این زمینه از ما نیز که عضو هیات رییسه فدراسیون ژیمناستیک هستیم، نظرخواهی خواهد شد.

هاشمی طبا در پایان خاطرنشان کرد: گزارش سازمان بازرسی کل کشور به وزیر ورزش و جوانان نیز ارجاع شده و اگر قرار به تغییرات در مدیریت فدراسیون ژیمناستیک باشد، وزیر ورزش و جوانان باید تصمیم نهایی را بگیرد نه هیات رییسه فدراسیون.

انتهای پیام