• جمعه / ۱۷ آبان ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۵
  • دسته‌بندی: هرمزگان
  • کد خبر: 98081709899
  • منبع : نمایندگی هرمزگان

با شرکت یک هزار و ۷۶۹ نفر داوطلب؛

آزمون استخدامی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در بندرعباس برگزار شد

آزمون استخدامی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در بندرعباس برگزار شد

ایسنا/هرمزگان آزمون استخدامی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در بندرعباس صبح امروز توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی هرمزگان برگزار شد.

سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی هرمزگان در حاشیه برگزاری این آزمون در گفت و گو با ایسنا، افزود: شرکت فولاد کاوه جنوب کیش جهت تکمیل نیروی انسانی خود با استخدام ۲۰۰ نیروی قراردادی از بین داوطلبین بومی هرمزگان دعوت به همکاری کرد که پس از  ثبت‌نام آزمون استخدامی  از ۲۰ مهرماه امروز جمعه ۱۷ آبان ماه این آزمون در دو مرکز دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس و دانشگاه پیام نور بندرعباس برگزار شد.

محمد دلپسند با بیان اینکه یک هزار و ۷۶۹ نفر داوطلب امروز در این آزمون شرکت کردند، تصریح کرد: همگی نیروهای بومی استان هرمزگان بوده و پس از طی مراحل قانونی ۲۰۰ نفر جذب شرکت فولاد کاوه جنوب کیش خواهند شد.


سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی هرمزگان با اشاره به اینکه این افراد پس از دوره های آموزشی و عملی کار خود را در این شرکت آغاز خواهند کرد، اظهار کرد: از روسای دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس و پیام نور بندرعباس به دلیل نهایت همکاری و هماهنگی در برگزاری هرچه بهتر و با نظم این آزمون تقدیر و تشکر می کنم.

انتهای پیام