• یکشنبه / ۱۹ آبان ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۷
  • دسته‌بندی: توپ و تور
  • کد خبر: 98081911452
  • خبرنگار : 71468

بهنام محمودی: هنوز نگفته‌اند صلاحیتم تایید نشده/ یک اسم عجیب و غریب بین کاندیداهاست!

بهنام محمودی: هنوز نگفته‌اند صلاحیتم تایید نشده/ یک اسم عجیب و غریب بین کاندیداهاست!

کاندیداهای انتخابات فدراسیون والیبال گفت: هنوز نگفته اند صلاحیت من تایید نشده است اما پیگیر هستم مشکل چه چیزی است و باید شفاف سازی شود.

بهنام محمودی در گفتگو با ایسنا در باره ی نبودن نامش در بین کاندیدهای تایید صلاحیت شده انتخابات فدراسیون والیبال بیان کرد: فعلا نام من نیامده است و نمی دانم چرا اعلام نشده است. البته یک اسم عجیب  و غریب را هم اعلام کردند که قبلا جزو کاندیداها نبود. هر چند که  این اتفاقات جدیدا زیاد رخ می دهد و برای من خیلی جای تعجب نداشت. حالا من هم پیگیر هستم ببینم مشکل چه چیزی است و باید شفاف سازی شود. البته هنوز نگفته اند صلاحیت من تایید نشده است.

محمودی در پاسخ به این پرسش که پس احتمال دارد نام او را هم اعلام کنند، گفت: بله. در انتخابات فدراسیون های دیگر هم بوده که حتی تا یک روز مانده به برگزاری انتخابات تایید صلاحیت کاندیداها اعلام شده است.

 اوادامه داد: من امیدم به خدا است  و هدفم خدمت به والیبال است و هدف دیگری ندارم. دنبال رانت  و اینکه خودم را بالا بکشم نیستم بلکه می‌خواهم صادقانه به والیبال خدمت کنم. پیرو تاکید مقام معظم رهبری بر حضور جوان‌ها در عرصه، ما هم هدف‌مان کمک کردن است.

  انتهای پیام