• سه‌شنبه / ۲۱ آبان ۱۳۹۸ / ۰۹:۱۴
  • دسته‌بندی: سیستان و بلوچستان
  • کد خبر: 98082113097
  • منبع : نمایندگی سیستان و بلوچستان

تاکید بر برگزاری انتخابات پرشور در سمینار فرمانداران سیستان و بلوچستان

تاکید بر برگزاری انتخابات پرشور در سمینار فرمانداران سیستان و بلوچستان

ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون سیاسی و اجتماعی استاندار در سمینار فرمانداران خطاب به نمایندگان دولت در شهرستانها افزود: فرمانداران در کوتاهترین زمان ممکن و تا قبل از پایان آبان ماه نسبت به معرفی بخشدار بخشداری‌های مصوب اقدام کنند.


معاون سیاسی و اجتماعی استاندار در سمینار فرمانداران خطاب به نمایندگان دولت در شهرستان‌ها افزود: فرمانداران در کوتاهترین زمان ممکن و تا قبل از پایان آبان ماه نسبت به معرفی بخشدار بخشداریهای مصوب اقدام کنند.
علی زینی‌وند افزود: همچنین اگر به هر دلیلی نیاز به تعویض و جابجایی بخشدار وجود دارد این جابجایی نیز در کوتاهترین زمان انجام شود چرا که این جابجایی‌ها در آستانه انتخابات باعث ایجاد سوءظن در جامعه می شود.
معاون استاندار افزود: نشست با معتمدین و ارتباط با رسانه‌ها تأثیر مطلوبی در اعتمادسازی و شفاف سازی دارد که در این راستا فرمانداران باید با نشست‌های مکرر با معتمدین و رسانه‌ها و استفاده از تریبون ها در جهت شفاف سازی و ارائه عملکرد دولت تلاش کنند و متقابلا از معتمدین نیز مطالبه‌گری نمایند.
وی همچنین دقت در انتخاب نمایندگان فرماندار بر سر صندوق‌های رای را مورد تاکید قرار داد و افزود: نمایندگان فرماندار باید توسط خود شخص فرماندار انتخاب شوند.
زینی وند تصریح کرد: فرمانداران برای امر مهم انتخابات وقت بگذارند و با تعامل امور را به پیش ببرند و در هیچ جا از اختیارات قانونی خود عقب نشینی نکنند.
سمینار یک‌روزه فرمانداران استان با موضوع بررسی آخرین وضعیت آمادگی برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در زاهدان برگزار شد.

انتهای پیام