• چهارشنبه / ۲۲ آبان ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۲
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 98082214450
  • خبرنگار : 71469

امضای تفاهم‌نامه بین تربیت بدنی امور دانشجویان و فدراسیون هندبال

امضای تفاهم‌نامه بین تربیت بدنی امور دانشجویان و فدراسیون هندبال

به منظور توسعه همکاری‌ها و اشاعه هر چه بیشتر رشته ورزشی هندبال در دانشگاه‌های کشور، تفاهم نامه همکاری اداره کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان و فدراسیون هندبال ایران منعقد شد.

به گزارش ایسنا، در این جلسه که در محل فدراسیون هندبال برگزار شد، محمدحسین علیزاده مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان و فدراسیون هندبال، ضمن توصیف وضعیت و جایگاه رشته ورزشی هندبال در دانشگاه های کشور، استقبال و پیشرفت این رشته در بین دانشجویان دانشگاه ها را بسیار چشمگیر و سریع دانست و بر لزوم تلاش و همکاری همه جانبه برای توسعه علمی و فنی این رشته تاکید کرد.

وی ضمن ابراز خرسندی از توسعه همکاری‌ها با فدراسیون هندبال، وجود زیر ساخت‌ها و ظرفیت‌های تخصصی موجود برای این رشته در دانشگاه‌ها را فرصت بسیار مناسبی برای توسعه علمی و همگانی رشته هندبال دانست و بیان کرد: برگزاری المپیادهای ورزش‌های همگانی و قهرمانی در دانشگاه‌های کشور و مسابقات ورزشی درون دانشگاهی و اقبال عمومی که دانشجویان به رشته هندبال دارند، شرایط لازم برای اجرای تحقیقات دانشجویان با رویکرد همگانی و قهرمانی در این رشته را فراهم آورده است.

وی افزود: آموزش نیروی انسانی متخصص از ملزومات توسعه این رشته بوده و همکاری فدراسیون با انجمن هندبال دانشگاه‌های کشور در این زمینه از مقدمات کار توسعه علمی رشته ورزشی هندبال در آینده است.

انتهای پیام