• پنجشنبه / ۲۳ آبان ۱۳۹۸ / ۱۲:۲۰
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: 98082315076
  • خبرنگار : 50163

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان:

دیدارهای مردمی، خدمتی که منت ندارد

دیدارهای مردمی، خدمتی که منت ندارد

ایسنا/زنجان رئیس‌کل دادگستری استان زنجان گفت: دیدارهای مردمی وظیفه مسئولان است و از این بابت منتی بر سر مردم نیست.

حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی‌نیارکی در حاشیه دیدار با مردم ابهر در جمع خبرنگاران با اشاره به این‌که یکی از برنامه‌های اصلی قوه قضاییه و دستگاه قضا در استان دیدارهای مردمی است، اظهار کرد: در این راستا علاوه بر مرکز استان، در  سایر شهرستان‌ها نیز حضور می یابیم.

وی با اشاره به این‌که در دیدارهای مردمی به حرف‌ها و مشکلات مردم گوش داده و به سئوالات آنان پاسخ‌گویی می‌شود، تصریح کرد: دیدار با مردم وظیفه مسئولان است و هیچ منتی از این بابت بر سر آنان نداریم.

این مسئول با اشاره به این‌که در این دیدارها دستورهایی داده شده است که هم اثربخش بوده و هم رضایت مراجعه‌کنندگان را در پی داشته است، تاکید کرد: امیدوارم دیدارهای مردمی در سایر سازمان‌ها نیز تا توسعه یابد.

صادقی‌نیارکی با تاکید بر این‌که همه مسئولان باید خود را از مردم بدانند و برای مردم باشند، بیان کرد: مسئولان باید مشکلات مردم را مشکل خود تلقی کرده و دغدغه مردم دغدغه آن‌ها باشد.

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان با تاکید بر این‌که اگر مسئولان با جدیت به دنبال حل مشکلات مردم باشند، مردم نیز امیدوار می‌شوند، ادامه داد: شاید برخی از مشکلات مطرح شده، حل نشود اما همین که مردم ببینند مسئولان با دلسوزی دنبال کار آنان هستند قطعاً قانع می‌شوند.

انتهای پیام