• یکشنبه / ۲۶ آبان ۱۳۹۸ / ۱۷:۱۶
  • دسته‌بندی: علم و فناوری ایران
  • کد خبر: 98082617103
  • منبع : دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد تاکید کرد

ضرورت برگزاری لیگ مسابقات علمی در کشور/دانشگاه آزاد در مسابقات بین‌المللی حضور یابد

ضرورت برگزاری لیگ مسابقات علمی در کشور/دانشگاه آزاد در مسابقات بین‌المللی حضور یابد

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی بر برگزاری لیگ مسابقات علمی و پژوهشی با محوریت موضوعات علمی، فناورانه و اندیشه‌ورزی در حوزه‌های پژوهش استان‌ها تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر بابک نگاهداری در اولین نشست راهبری باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: هدف ما راه‌اندازی تیم‌های قدرتمند علمی در سطح کشور است و باید همه تیم‌ها در مسابقات شرکت کنند و پس از آن تیم دانشگاه آزاد اسلامی به صورت حرفه‌ای در مسابقات بین‌المللی حضور یابد.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، اولین نشست راهبری باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی در چهار استان کرمانشاه، کردستان، ایلام و لرستان و با هدف هم‌اندیشی نمایندگان ستاد مرکزی باشگاه با رؤسای باشگاه‌ها در واحدها، تعامل، ارزیابی و نظارت در آبان ماه جاری برگزار شد.

در روز اول این نشست نمایندگانی از سوی ستاد مرکزی باشگاه در چهار استان کرمانشاه، کردستان، ایلام و لرستان حضور یافتند. در این روز مطابق برنامه، اولین شورای باشگاه استان، جلسه هم‌اندیشی و پرسش و پاسخ اعضای برتر باشگاه پژوهشگران و مدیران و انجمن‌های علمی برتر و تشکیل دو کارگاه "انجمن خوب"و "برگزاری مسابقات موفق" صورت گرفت.

روز دوم این نشست به صورت مشترک با پژوهشگاه مرکزی و شبکه‌های آزمایشگاهی در واحد کرمانشاه با حضور دکتر بابک نگاهداری برگزار شد که در این نشست رؤسای چهار استان گزارش فعالیت‌های باشگاه و انجمن‌ها و سایر حوزه‌های پژوهشی را ارائه دادند.

انتهای پیام