• دوشنبه / ۲۷ آبان ۱۳۹۸ / ۱۶:۴۷
  • دسته‌بندی: اصفهان
  • کد خبر: 98082717782
  • منبع : نمایندگی دانشگاه اصفهان

رئیس انجمن جایگاه‌داران استان اصفهان مطرح کرد

علت افزایش تقاضای بنزین در برخی جایگاه‌های اصفهان

علت افزایش تقاضای بنزین در برخی جایگاه‌های اصفهان

ایسنا/اصفهان رئیس انجمن جایگاه‌داران استان اصفهان گفت: به دلیل آسیب برخی جایگاه‌های سوخت در استان، تقاضا برای جایگاه های دیگر سوخت در اصفهان بیشتر شده است.

پیمان کامران در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: به دنبال اتفاقات رخ داده، تعدادی از جایگاه‌های استان اصفهان به دلیل مشکلات ایجاد شده و آسیب، از مدار سرویس خارج شده‌اند که اکنون شرکت پخش فرآورده‌های نفتی و جایگاه‌داران در حال رفع این مشکل هستند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از پنج جایگاه آسیب دیده به مدار توزیع سوخت بازگشته اند، گفت: به دنبال این هستیم که بقیه جایگاه‌های آسیب دیده را به مدار توزیع بنزین بازگردانیم.

رئیس انجمن جایگاه‌داران استان اصفهان تصریح کرد: وضعیت هوا و ارسال نشدن به موقع فرآورده‌های نفتی نیز جایگاه ها را در توزیع سوخت دچار مشکل کرده و سوخت رسانی به جایگاه‌ها با تاخیر انجام می‌شود.

کامران در پاسخ به اینکه آیا آسیب جایگاه‌های سوخت، موجب کمبود بنزین در اصفهان شده است یا خیر، اظهار کرد: در حال حاضر اصفهان کمبود بنزین ندارد.

رئیس انجمن جایگاه‌داران استان اصفهان تصریح کرد: در حال حاضر در تامین سوخت بنزین و توزیع آن مشکلی وجود ندارد و تنها در برخی مواقع به دلیل بسته بودن برخی مسیرها، سوخت رسانی با تاخیر انجام می شود.  

وی اضافه کرد: از روز گذشته به دلیل بسته بودن برخی مسیرها به تعدادی جایگاه ها یا سوخت نرسید یا با تاخیر این کار انجام شد، همچنین از مدار خارج شدن تعدادی جایگاه ها موجب شد تا امروز با تقاضای زیاد در برخی جایگاه‌ها مواجه شویم، اما پیش بینی می شود به زودی جو روانی و نگرانی‌های ایجاد شده بابت بنزین تا پایان وقت امشب برطرف شود.

کامران در خصوص جایگاه های آسیب دیده نیز، اظهار کرد: بازگشت این جایگاه ها به مدار توزیع سوخت بستگی به سیستم تعمیر آنها دارد و برخی جایگاه ها با آسیب کمتر تا پایان وقت امروز و جایگاه هایی که آسیب بیشتر دیدند تا پایان هفته وارد مدار خواهند شد.

وی درباره میزان خسارت جایگاه های آسیب دیده اصفهان، تصریح کرد: در حال حاضر شرکت های بیمه و کارشناسان دادگستری در حال برآورد میزان خسارت جایگاه های سوخت آسیب در استان اصفهان دیده هستند.

رئیس انجمن جایگاه‌داران استان اصفهان با تاکید بر اینکه تمام جایگاه های سوخت استان اصفهان متعلق به بخش خصوصی است، تصریح کرد: هیچ جایگاه دولتی در استان و شهر اصفهان وجود ندارد، بنابراین خسارت به این جایگاه ها، آسیب به سرمایه گذاران و کارآفرینانی است که به صورت شبانه روزی به مردم خدمات ارائه می دهند.

وی یادآور شد: تقریبا بین یک تا دو ساعت پیش از بامداد جمعه ۲۴ آبان ماه، ماموران شرکت پخش فراورده های نفتی همانند کشور به تمام جایگاه های استان مراجعه و موجودی بنزین مخازن جایگاه را بررسی و برآورد کردند و در آن زمان جایگاه داران متوجه شدند که قیمت بنزین از بامداد جمعه افزایش می‌یابد.

انتهای پیام