• سه‌شنبه / ۵ آذر ۱۳۹۸ / ۱۳:۳۰
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 98090503211
  • خبرنگار : 50223

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج یاسوج:

نقشه‌های شوم دشمنان ایران اسلامی با تفکر بسیجی نقش برآب خواهند شد

نقشه‌های شوم دشمنان ایران اسلامی با تفکر بسیجی نقش برآب خواهند شد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج یاسوج گفت: نقشه‌های شوم دشمنان ایران اسلامی با پشتوانه مردم و جوانان بسیجی و تفکر بسیجی نقش برآب خواهند شد.

سرهنگ روح الله شاهینی روز سه شنبه، پنجم آذرماه به مناسبت هفته بسیج در گردهمایی بسیجیان شهرستان بویراحمد در مصلای امام خمینی(ره) یاسوج افزود: واژه بسیج با عنوان برادران و خواهران، سلحشوران امام(ره)، یاوران ولایت و جوانان مومن و انقلابی به کار خود ادامه می دهد.

وی اظهارکرد: دشمنانی که می پندارند می توانند بر جمهوری اسلامی خدشه ای وارد کنند این شور را یا نمی بینند و یا خود را به کوری می زنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج یاسوج خاطرنشان کرد: قرار بود دشمنان در اوج جوانی و نوجوانی جمهوری اسلامی را تسخیر کنند و اقتدار ایران اسلامی را زیر سوال ببرند اما هم اکنون جهموری اسلامی سن ۴۱ سالگی خود را می گذراند، دشمنان بدانند جوان امروز ما همان جوانانی هستند که در ۸ سال دفاع مقدس پوزه دشمنان را بر زمین زدند و همچنان با ولایت و رهبری، شهدا و ایثارگران هستند.

شاهینی بیان کرد: نقشه‌های شوم دشمنان ایران اسلامی از جمله آمریکا و اسرائیل همه با پشتوانه مردم و جوانان بسیجی و تفکر بسیجی پوچ و باطل خواهند بود و نقش برآب خواهند شد.

گفتنی است که گردهمایی ۱۰ هزار نفری "شکوه و اقتدار" اقشار مختلف بسیجیان یاسوج امروز سه شنبه، پنجم آذرماه در مصلای امام خمینی(ره) این شهر برگزار شد.

انتهای پیام