• دوشنبه / ۱۱ آذر ۱۳۹۸ / ۱۵:۱۲
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 98091107772
  • خبرنگار : 50223

مدیر اداره آموزش‌وپرورش شهرستان:

خیران بیش از ۱۵۰۰ بسته آموزشی به دانش آموزان گچساران هدیه دادند

خیران بیش از ۱۵۰۰ بسته آموزشی به دانش آموزان گچساران هدیه دادند

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیر اداره آموزش ‌و پرورش شهرستان گچساران گفت: با مساعدت خیران ۱۵۵۲ بسته آموزشی و نوشت افزار در بین دانش آموزان نیازمند این شهرستان توزیع شد.

«ایوب مقیمی» توزیع این بسته‌ها را با اولویت دانش آموزان مقطع ابتدایی دانست و افزود: این کمک‌ها به ارزش ۹۳۱ میلیون ریال از سوی خیران اهدا شد.

وی اظهارکرد: بسته‌های آموزشی اهدایی شامل دفتر، خودکار، مداد، مداد پاک کن و خط‌کش که از سوی بانک آینده بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.

مدیر اداره آموزش ‌و پرورش شهرستان گچساران خاطرنشان کرد: این بسته‌های تحصیلی بین دانش آموزان مناطق محروم از جمله روستاهای باباکلان، بی بی حکیمه، آبشیرین، بی بی جان آباد، خیرآباد و پادوک توزیع شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان گچساران، مقیمی هدف از اجرای این طرح را محرومیت زدایی دانست و تصریح کرد: توزیع این بسته ها موجب فراهم سازی زمینه رشد و شکوفایی استعداد فرزندان زیرپوشش و توزیع و ترویج محصولات و نوشت افزارهای ایرانی - اسلامی می شود.

وی ادامه داد: هفت درصد از دانش آموزان این شهرستان معادل یک هزار و ۵۰۰ نفر بی‌بضاعت هستند. از این تعداد دانش آموزان ۶۰۰ نفر پسر و ۶۶۹ نفر دختر هستند.

مدیر اداره آموزش ‌و پرورش شهرستان گچساران عنوان کرد: بیش از ۲۳ هزار و ۵۰۰ دانش آموز در مدارس شهری و روستایی این شهرستان به علم آموزی مشغول هستند.

مقیمی بیان کرد: از این تعداد بیش از ۳۵۰ دانش آموز بی بضاعت زیر پوشش کمیته امداد این شهرستان است که ۱۲۰ نفریتیم هستند.

انتهای پیام