• پنجشنبه / ۱۴ آذر ۱۳۹۸ / ۱۶:۱۵
  • دسته‌بندی: تهران
  • کد خبر: 98091410353
  • خبرنگار : 50291

امام جمعه موقت ورامین: بیانیه گام دوم انقلاب تبیین شود

ایسنا/تهران امام جمعه موقت ورامین با تاکید بر لزوم اجرای مصوبات شورای فرهنگ عمومی، درباره نصب بنرهای تبریک برای برخی مسئولان در سطح شهر بیان کرد: باید به جای نصب چنین بنرهایی از تولید کنندگان موفق و جوانان تاثیرگذار مورد تجلیل قرار بگیرند.

حجت الاسلام سید محسن محمودی عصر پنجشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی که در شورای اسلامی شهر ورامین برگزار شد، با اشاره به لزوم توجه به تبیین بیانیه گام دوم انقلاب از تمام دستگاه ها خواست اقدامات خود در این زمینه را به دبیرخانه شورا منعکس کنند.

امام جمعه موقت شهرستان ورامین با انتقاد از سفر برخی وزرا به ورامین نیز بیان کرد: در سفرهای انجام شده هماهنگی لازم با ارکان شهرستان صورت نگرفته، حتی از ائمه جمعه نیز دعوت به عمل نیامده است و معلوم نیست این سفرها با چه اهدافی صورت می‌گیرد و خروجی آنها چیست لذا می خواهیم اهداف و دستاورد این سفرها برای مردم تبیین شود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران ضمن تقدیر از تمامی دستگاه ها خاصه سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و شورای تامین، شورا و شهرداری در برخورد مناسب با فتنه اخیر گفت: باید بر هماهنگی های بیشتر جهت پیگیری امور فرهنگی شهرستان ورامین توجه ویژه ای صورت گیرد.

انتهای پیام