• یکشنبه / ۱۷ آذر ۱۳۹۸ / ۰۸:۳۴
  • دسته‌بندی: کرمانشاه
  • کد خبر: 98091711980
  • خبرنگار : 50181

راه 66 روستای مسدود کرمانشاه بازگشایی شد

راه 66 روستای مسدود کرمانشاه بازگشایی شد

ایسنا/کرمانشاه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از انسداد راه 66 روستای استان به دلیل بارش برف در 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: اکنون راه تمام این روستاها باز شده است.

فریبرز کرمی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به بارش برفی که از روز گذشته (16آذر) در برخی نقاط استان آغاز شد، افزود: این بارش‌ها راه 66 روستای استان را مسدود کرد که عمدتا در شهرستان‌های پاوه، گیلانغرب، اسلام آبادغرب و دالاهو بودند.

وی ادامه داد: با همکاری اکیپ‌های راهداری و ماشین‌آلاتی که در اختیار داشتیم، تمام راه‌های روستایی باز شد و اکنون هیچ روستایی راه مسدود ندارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون تمام راه‌های اصلی، فرعی و روستایی استان باز است، خاطرنشان کرد: در برخی  گردنه‌های برف‌گیر که بارش زیاد بود اختلال تردد داشتیم که در حال حاضر رفع شده است.

به گفته کرمی، عمده مشکل مربوط به منطقه گواور(حد فاصله اسلام آبادغرب به گیلانغرب) بود که در این منطقه نزدیک 40 سانتی‌متر بارش برف را داشتیم.

وی تاکید کرد: اکنون نیز به دلیل آب شدن برف‌ها اکثر محورهای استان لغزنده است و رانندگان باید سرعت مطمئنه را رعایت کنند.

مدیرکل راهداری و حمق و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه تاکید کرد: نیروهای راهداری همچنان تا پایان بارندگی در آماده‌باش هستند.

انتهای پیام