• یکشنبه / ۱۷ آذر ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۴
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 98091712144
  • منبع : وزارت ورزش و جوانان

واگذاری قطعی مرغوبکار و درفشی‌فر به استقلال و پرسپولیس

واگذاری قطعی مرغوبکار و درفشی‌فر به استقلال و پرسپولیس

صورت‌جلسه واگذاری و انتقال قطعی دو مجموعه مرغوبکار و درفشی‌فر با امضای مدیران عامل دو باشگاه و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران انجام شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، جمشید تقی‌زاده، معاون وزیر ورزش و جوانان با اعلام ادامه منظم جلسات واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: دو جلسه با محوریت ریاست سازمان خصوصی‌سازی و مسئولان مالی و ذی‌حسابان و کارشناسان بورس و مدیران وزارتخانه در محل سازمان خصوصی سازی برگزار شد. موضوع مهم این دوباشگاه تعیین دقیق دارایی‌ها و شفافیت کامل در میزان بدهی و مطالبات آنهاست و مقرر شد صورت‌جلسه واگذاری و انتقال قطعی دو مجموعه مرغوبکار و درفشی‌فر با امضای مدیران عامل دو باشگاه و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران اقدام شود و برای اجرا به دو شرکت فرهنگی و ورزشی پرسپولیس و استقلال ابلاغ گردد.

تقی زاده در پایان خاطرنشان کرد: مکاتبه‌ای هم با حوزه توسعه قهرمانی و حرفه‌ای و فدراسیون فوتبال برای حل و فصل بدهی‌ها و مطالبات استقلال و پرسپولیس از سازمان لیگ فوتبال و همین‌طور تعیین تکلیف و استقلال ساختمان‌های مرکزی این دو شرکت به عنوان بخشی از دارایی‌ها تهیه و ارسال خواهد شد.

انتهای پیام