• یکشنبه / ۱۷ آذر ۱۳۹۸ / ۱۵:۵۷
  • دسته‌بندی: ایلام
  • کد خبر: 98091712675
  • منبع : نمایندگی ایلام

رییس فدراسیون ورزش های روستایی و بازی های بومی محلی:

دوره‌های تربیت‌مربی و داوری برای بازی‌های بومی و محلی در استان‌ها برگزار می‌شود

دوره‌های تربیت‌مربی و داوری برای بازی‌های بومی و محلی در استان‌ها برگزار می‌شود

ایسنا/ایلام رییس فدراسیون ورزش های روستایی و بازی‌های بومی محلی از برگزاری دوره‌های تربیت‌مربی و داوری برای بازی‌های بومی و محلی در استان‌ها خبر داد.

«غلامرضا جعفری» در مجمع عمومی انتخاب رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان ایلام اظهار کرد: به دنبال استفاده از مواهب و کارکردهای علمی برای تقویت بازی های بومی محلی هستیم و در تلاشیم شرایط را به سمت توسعه مهارت‌های حرکتی با اولویت مهارت زندگی پیش ببریم.

وی با بیان اینکه جامعه مخاطب روستایی و عشایری از قداست و جایگاه ویژه ای برخوردار است و امیدواریم بتوانیم ورزش های کلاسیک استان را در جهت تحقق اهدافش یاری کنیم، ادامه داد:آموزش در این هیئت اهمیت بسیار بالایی دارد و به منظور افزایش سطح آموزش، فدراسیون با دریافت کمترین هزینه برای تشکیل دوره های تربیت مربی و داوری هیات‌ها را همراهی می کند.

رئیس فدراسیون ورزش های روستایی و بازی های بومی محلی ادامه داد: اساس مبانی فرهنگی آموزش است و کیفیت آموزش بر رشد عوامل اقتصادی نیز موثر است.

جعفری در خصوص ایجاد خانه های ورزشی در روستاها گفت: ایجاد خانه های ورزش روستایی با هدف پر کردن خلاء ساختاری پیشنهاد داده می شوند و در تلاشیم خانه های ورزشی را به عنوان اولویت جامعه ورزشی و با هدف برگشت سرمایه به چرخه اقتصادی گسترش دهیم.

در این  انتخابات «شهریار شفیعی» به  عنوان رئیس هیئت ورزش های روستایی و بازی های بومی محلی انتخاب شد.

انتهای پیام