• یکشنبه / ۱۷ آذر ۱۳۹۸ / ۱۷:۰۴
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 98091712749
  • خبرنگار : 30054

حضور همراه اول در سومین همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند»

حضور همراه اول در سومین همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند»

سومین همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند» با حضور همراه اول در بخش نمایشگاهی و نشست‌های تخصصی آن برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام همراه اول، سومین همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند» باهمت سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران از فردا (دوشنبه ۱۸ آذر) به مدت دو روز آغاز به کارکرده و معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و شهردار تهران مهمانان ویژه افتتاحیه این رویداد خواهند بود.

همراه اول به‌عنوان بزرگ‌ترین اپراتور تلفن همراه ایران نیز در این رویداد که با حضور جمعی از متخصصان شهر هوشمند، وزرا و مدیران ارشد دولت و شهرداران تعدادی از کلان‌شهرهای دنیا، مدیران ارشد شهرداری‌ها، اعضای شوراهای اسلامی شهرها همراه است و موضوع استراتژیک «شهر هوشمند» را در دستور کار خود قرار داده است، مشارکت خواهد داشت.

اپراتور اول با هدف ارائه طرح‌ها و پروژه‌های هوشمند سازی و گسترش ارتباطات تجاری با سازمان‌های مرتبط در نمایشگاه جانبی این مراسم حضورداشته و پذیرای بازدیدکنندگان است.

هم‌زمان با برگزاری این همایش که بر «نقش داده‌ها در توسعه و مدیریت شهرهای هوشمند» تأکید خواهد داشت، نشست‌های تخصصی داخلی و بین‌المللی با حضور فعالان و بازیگران اصلی شهر هوشمند و کارگاه‌های ارائه محصول و معرفی خدمات در زمینهٔ مدیریت شهری نیز برپا می‌شود که مرتضی طاهری بخش، معاون فنی و توسعه شبکه همراه اول در نشستی تخصصی به بررسی موضوع «عدم قطعیت‌های توسعه نسل پنجم ارتباطات در شهرهای هوشمند» خواهد پرداخت.

همچنین در حاشیه این رویداد نمایشگاهی بزرگ در فضایی بالغ‌بر ۱۵۰۰ مترمربع، با حضور شرکت‌های بزرگ تخصصی و سازمان‌هایی که در موضوعات مرتبط با شهر هوشمند خدمات و محصولی برای عرضه دارند، برگزار خواهد شد.

نشست تخصصی «عدم قطعیت‌های توسعه نسل پنجم ارتباطات در شهرهای هوشمند» روز سه‌شنبه ۱۹ آذر از ساعت ۹ تا ۱۰: ۳۰ در سالن سعدی سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران با حضور حسین فلاح جوشقانی، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برگزار می‌شود.

انتهای رپرتاژ آگهی